Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a párom ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom ennyire nem tudja, hogy hogyan kell viselkedni egy vendégségben?

Figyelt kérdés

A páromról azt kell tudni, hogy a szülei sohasem voltak azok a nagy vendégségbe járók, meg ők is nagyon ritkán fogadtak vendégeket. Nálunk tök alap volt, hogy időről időre meghívtunk valami rokont vagy barátot ès ezt ők is viszonozták. A szüleim megtanították, hogyan illik viselkedni, kinek milyen ajándékot illik vinni.

Ebből kifolyólag a párom nagyon nem tudja, hogy hogyan működik egy vendégség. Nem arról van szó, hogy nem eszik szépen vagy leül engedély nélkül, hanem, hogy egyszerűen nem mindig aktív a beszélgetésekben. Van olyan rokonom barátom, akikkel nagyon jól kijön imád vele beszélgetni, de van olyan, akivel alig beszélget, ha beszélget is tök felszínes dolgokról beszélgetnek.

Vagy ha kérdezik őt, például, hogy milyen a munkahelye, akkor nagyon röviden letudja a választ, hogy mond egy-két dolgot, pedig tök sok mindenről tudna beszélni.

Múltkor is átjött az egyik barátnőm meg a párja és szinte nem is beszélgettek a sráccal, amikor elmentek és kérdőre vontam, azt mondta, hogy hát a srác ès ő teljesen másvilág. De mondom, akkor is ilyenkor meg kell az embernek erőltetni magát. Nekem ez nagyon kellemetlen, hogy mit gondolhatnak a páromról.

De bezzeg amikor a haverja jönnek át, akkor meg az élete minden mozzanatait képes elmesélni.

Én amikor mentem valamelyik rokonához mindent megtettem, hogy a lehető legjobb első benyomást adjam és megerőltettem magam, hogy mindenkivel tudjak beszélgetni.



2022. okt. 26. 16:56
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
99%
Semmi baj nincs vele. Nem mindenki akar a semmiről beszélgetni számára érdektelen emberekkel
2022. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
99%
Fuu nem lennék a párod helyében. Utálom ezt a ‘mit szólnak mások’ hülyeséget.
2022. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
97%

Istenem de szánalmas ezt olvasni... nekem úgy jön le a dumád mintha kötelező lenne segged nyalnod, ha valaki ott van.

Ennyi erővel a másik srác is megerőltethette volna magát nem? De nem, neki sem kötelező... ha nincs meg a szimpátia akkor minek nyalogatnád alulról?

2022. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
99%
Nem mindenki tudja megjátszani magát és erőltetni a jópofizást. Nem volt bunkó, csak nem tudott beszélgetni velük.
2022. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem sincs vele semmi gond. Én sem kezdek el mindenkinek ömlengeni mindenről csak hogy beszéljek, valószínű hogy ő is csak a hozzá közel állókkal szeretné megosztani a dolgait.
2022. okt. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

4:

Akkor én miért tudom megerőltetni magam, amikor tudom, hogy nincs kedvem beszélgetni egy adott emberrel?

2022. okt. 26. 17:05
 7/49 anonim válasza:
100%

"De mondom, akkor is ilyenkor meg kell az embernek erőltetni magát."


Az szabna még be...


"De bezzeg amikor a haverja jönnek át, akkor meg az élete minden mozzanatait képes elmesélni."


Szerinted véletlen, hogy ez a személy a haverja, nem pedig a tieid?

2022. okt. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
99%
Basszus, a kérdés alapján azt hittem, turkál a szekrényekben vagy beleeszik mások kajájába, erre kiderül, hogy csak nem bájcsevegős típus?
2022. okt. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
99%
Mert te gerinctelenebb vagy, seggnyaló típus.
2022. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
96%
Kétszínű, előadod magad, stb. Mi ebben a jó?
2022. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!