Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csalódtatok már az exetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtatok már az exetekben szakítás után olyan nagyot, hogy azonnal kiábrándultatok és el tudtátok engedni? Mit tett?

Figyelt kérdés
2023. febr. 27. 19:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%
Jelenleg kapcsolatban vagyok és tudok a jelenlegi barátnőm mocskos kis titkairól, ha jobban utána nyomoznék hát...lennének dolgok. 🤢🤮
2023. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
11# miért nem teszed?
2023. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%
Sokaknak az az izgi ha r.banc a nő. Máshogy nem is kéne.
2023. febr. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
3 évig jártunk. Játszotta a szolíd, visszafogott, szemérmes csajszit, aki "nem olyan lány", természetesen a szex szóba sem kerülhetett nála, mert azt majd csak eljegyzés után, stb, stb. De csók is csak nagyritkán volt, és utána hallgathattam, hogy ezt mennyire nem szabadott volna. Aztán szakítottunk. Egy hónapra rá meséli, hogy terhes. Egy random buliban egy random pasinak széttette a lábát. Mondanom sem kell, abban a pillanatban ábrándultam ki belőle végleg.
2023. febr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
95%
Barátnőm titokban találkozott a fiú barátjával akit par honapja ismer, tudta nagyon jól hogy nekem ez nem fér bele ha kettesbe találkozik vele. De találkozott vele és eltitkolta majd kamuzott is róla. Szakítottam vele majd rá 4 nappal felakartam hívni mert haraggal váltunk el szerettem volna békésen lezárni, meg nagyon sok cucca nálam maradt, de a telefont kinyomta és facebookról is letiltott. A másik hogy ő hibázott, de egyáltalán nem látom annak a jelét hogy teperne vagy megbánta amit tett. Ezek szerint még se voltam neki annyira fontos. 5 évig voltunk együtt.
2023. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szóval még jobban kiábrándultam belőle még szakítás után is...
2023. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tette mint a szakítás előtt.
2023. márc. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 pfantom 113 válasza:

Ha valakit igazán szeretsz, abból nem lehet kiábrándulni.

"meghalnál érte"Ez a fát vágnak a hátadon tipikus esete.

Jó nagy marha vagy,de az igazi szeretet az ilyen.

Szeretet és szeretet között is különbség van.

Egy anya meghalna a saját gyerekéért.DE!! Nem minden anya!

Aki nem halna meg az nem szeretett még igazán.

Nem vagyunk egyformák,így az érzéseink sem.

Idő megold mindent,na de kinek mennyi idő???

2023. márc. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 sellolany ***** válasza:
Kiderült, hogy egy szélhámos, aki évtizedek óta abból él, hogy pénzt csal ki emberekből. Azt hazudta, hogy milyen gazdag, de semmije nem volt. Nem kellett nekem a pénze, de hogy van 30 millió adóssága, amit még várnak tőle, azért durva. Körözést is adtak ki ellene. Mindenben folyamatosan hazudott, hogy hogyan irányítja az üzletet, ami nem is létezett.
2023. márc. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 K.O. ***** válasza:

01:35

jeezus.. es hogy bukott le? nem is sejtettel semmit? apro jelek, bizonytalansag stb

2023. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!