Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy dolgozzam fel, hogy vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel, hogy vége a szeretői kapcsolatomnak?

Figyelt kérdés

Volt egy szeretői viszonyunk, mindketten házasok vagyunk. Az elején nagyon jól működött a dolog, feltoltott, körbe rajongott, mindent megbeszéltünk, nem a szexről szólt, az ritkán jött össze. Egy idő után kezdett eltavolodni, magába fordult, nem beszélt, eltaszitott magától. Már eljutottunk oda, hogy nem reagált semmire, nem válaszolt, ha válaszolt is nagy nehezen.. Próbáltam vele megbeszelni a dolgot, hogy békésen tudjunk elvalni, de nem sikerült. Lerazott. Megirtam röviden, hogy akkor többet nem fogom keresni. Semmit sem reagált.

Nagyon nehéz így tovabblepnem. Nem tudom, hogy zárjam le, csomó kérdés van bennem. Úgy erzem segített volna, ha mond valamit, bármit, hogy le tudjam zárni könnyebben. Nem azt nem tudom feldolgozni, hogy vége hanem, hogy így lett vége.


2023. márc. 7. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Kérj tanácsot a házastársadtól, azért van.:)
2023. márc. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Egyet értek, én is a házastársamhoz fordulnék. Ő a támaszom a nehéz időkben. Igaz nekem van gerincem.
2023. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Ő ilyen típus, aki nem szeret búcsúzkodni, vagy mindig a könnyebb utat választja. Gondolj bele ha netán magyarázatot adna, akkor azzal nyagatnád, hogy miért gondolja úgy ő szerinte és erre nem kíváncsi.

Tök érthető a viselkedése, hiszen megcsalta a nejét veled, mindegy, hogy testileg, vagy lelkileg. Őt sem nézte semmibe, akkor szerinted téged tart valamire? Ne már, ennyire naivan ne állj már a dologhoz. Ez volt a legpraktikusabb módszer végeznie veled. Vége a történetnek. Miért nem inkább a férjedre koncentrálsz?

2023. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te a ferfi vagy?
2023. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkapta amit akart, neki ennyi volt. Ha nincs válasz is válasz sajnos. Vedd úgy, hogy megírta, hogy nem akar többet veled találkozni. Tudom, hogy nehéz elengedi és az ember egóját ez sérti, de nincs mit tenni. Neki is joga van ahhoz, hogy ne akarjon veled lenni.
2023. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!