Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyedűlálló anyukák(apukák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedűlálló anyukák(apukák akinél több időt van a gyerek)! Ha találtok egy ígéretesnek látszó párt, akihez ragaszkodik a gyerek, de mégsem működik a kapcsolat. Hogyan közlitek a kisebb 4-10éves gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Ilyen kérdésekre ki hogy válaszol? "Miattamm?" "Xy nem szeret már Minket?" "Mégesem lesz apukám/anyukám?" (félárva vagy apa nem látogatja gyerekek, hasonló dolgot az élet hozott) "Nem jön hozzám játszani többet xy"?

#Egyedülállószülö
2023. márc. 15. 19:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, én megfelelek-e a kérdéskörben szereplő szülőnek. Férfi, 42, a kicsi hatéves. Anyuka lelépett, nem törődik a fiával. Én eldöntöttem, SENKIT nem engedünk az életünkbe, nehogy az legyen, amit leírtál. Az a kicsi, és az enyém is, szenvedett már eleget más állatsága miatt, nem kell egy újabb kóbor lélek. Én így kezelem, és ezen NEM változtatok a fiam lelkének védelme miatt.
2023. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

1es!!! Tudom van ilyen eset is. Itt anonim módon megkérdezheted de szex van? Szerető vagy fizetős? Vagy nincs rá igényed?

Igazából vannak akik egy csalódás után még vágynak szeretni és szeretve lenni inkább őket kérdezném,de a te válaszod is köszönöm!

2023. márc. 15. 19:47
 3/31 A kérdező kommentje:
*megkérdezhetem,
2023. márc. 15. 19:47
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok. Nincs és nyilván hiányzik. Szerető fiatalabban voltam, és nem akarok lenni. Fizetős meg elvből nem.


Két diplomám van, nyilván szeretnék én is szeretni és szeretve lenni....de egyelőre nagyon megnézem, kit milyen szinten engedek kettőnk életébe....

2023. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%

A (számomra) "ígéretesnek látszó párt" jó esetben akkor még nem is ismeri a gyerek, nemhogy ragaszkodjon hozzá... Nem is értem a kérdést. Tudom, van az a réteg, mindkét nemben, aki mindenkit bemutat a gyerekének egy hét ismeretség után, de az értelmesebbje nem ilyen.

Egyetlen férfit ismerhetett meg a fiam a válásom után, ő lett a második férjem. Alaposan át volt gondolva, kb fél éve voltunk már együtt mire megismerhette.

Az xy nem szeret engem? meg nem lesz apukám? kérdések nálunk nem játszottak mivel van apja a gyereknek, intenzív jelenléttel, szóval ilyennel nem kellett szembesülnöm. De amúgy elég életszerűtlenül hangzanak...

2023. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%
Pedig nem életszerűtlenek, ha az egyik fél szó szerint lelép, jelen esetben Hollandiába. Semmilyen szinten nincs jelen a gyerek életében. Csak Te ilyennel nem kellett, hogy szembesülj. Az első- negyedik.
2023. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
#6 én nem a te esetedről beszéltem, hogy az anyja lépett le, hanem amit a kérdező írt, hogy mindenféle jöttmentet nem hiányol úgy egy gyerek két találkozas után hogy xy nem szeret engem?, vagy hogy akkor nem ő lesz az anyukám/apukám?
2023. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
7# itt több mint félév de inkább 7-8hónap után jött elő.
2023. márc. 15. 20:27
 9/31 anonim ***** válasza:
94%

#8 de mi a fél év vagy 7-8 hónap, összvissz a kapcsolat, vagy ennyi ideje ismeri a gyerek?

Amit én tettem volna ha nincs apja a gyerekemnek az ugyanaz amit így tettem hogy van. Nem az apja az új párom, csak egy férfi akit szeretek és fokozatosan egyre többet vesz részt az életünkben. Nyilván ha nincs apja a gyereknek előbb-utóbb az lehet az új párom, de ez hosszú folyamat és nem alanyi jogon jár, tehát hogy aki az én pasim az az ő új apja. Ha havonta van új akkor havonta van új apja, na ilyet nem játszottam.

2023. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
34%

Eleve nen alakitok ki kötődést a gxerekben.

Vannak barátok szonszedok bölcsis ovis társak akik jönnek mennek. Ilyen az élet.

Senki nem fix soha. Csak anya

A pár ill társ az csak egy változó faktor és barát csak. Nem pótapa nem apa, semmi ilyen.

2023. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!