Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyedűlálló anyukák(apukák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedűlálló anyukák(apukák akinél több időt van a gyerek)! Ha találtok egy ígéretesnek látszó párt, akihez ragaszkodik a gyerek, de mégsem működik a kapcsolat. Hogyan közlitek a kisebb 4-10éves gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Ilyen kérdésekre ki hogy válaszol? "Miattamm?" "Xy nem szeret már Minket?" "Mégesem lesz apukám/anyukám?" (félárva vagy apa nem látogatja gyerekek, hasonló dolgot az élet hozott) "Nem jön hozzám játszani többet xy"?

#Egyedülállószülö
2023. márc. 15. 19:38
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
20as én sosem voltam ilyen érdektelen.
2023. márc. 15. 22:32
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Még tíz évvel ezelőtt megismertem egy anyukát,akit otthagyott a férje a nyolc hónapos kisfiával.

Első percben elmondta,hogy mi a helyzet, a még csecsemő fiát azonnal megszerettem, elláttam, vigyáztam rá,stb.Noha nem éltem vele,de a kissrácot fiamként szerettem,neveltem,hordtam a bölcsibe,oviba,stb.

Nagyon szeretett a kissrác,pedig tudta, nem én vagyok az apja.

Aztán éppen négy és fél éves volt,amikor az apuka hirtelen előjött a semmiből és a nő visszafogadta.Engem pedig megkért,ne "zavarjak" be a kapcsolatába.Mikor elköszöntem a kisfiútól,mikor utoljára vittem haza az oviból, a fiúcska is,én is sírtam.Nem is kicsit.

Itt jön a csavar,hogy az apuka másfél évig bírta,és megint elment,persze a nő megkeresett azonnal.Gondolkodtam,mi legyen.De abba belementem,hogy néha elhoztam,vittem ide-oda,játszottam vele, biciklizni tanítottam.

Jött az iskola és ezzel jött egy elvált pasi,aki albérletből két hét után odaköltözött a nőhöz és ismét negálva lettem.

De azóta én már nem állok vele szóba,a kisfiút pedig nyilván nem akarom zaklatni,valószínű, a másik férfivel összeszokott.

Érdekes dolgokat produkál az élet,ebben a sztoriban csak a kisfiút sajnálom,hogy ilyen apja és ilyen anyja van.

Remélem,az ő élete sima lesz a későbbiekben.


Férfiként engem ez tart vissza attól,hogy gyerekes nővel ismerkedjek.Csak ez.

2023. márc. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
21 nem érdektelenségről irtam, hanem fordítva.
2023. márc. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
22- es, le a kalappal előtted!
2023. márc. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
#17 Nem mondom azt,hogy én képes lennék rá, mert sok sok dolog függvénye, de elméletben nincs ellenemre. Ehhez kell 10-15 év minimum ami alatt kialakulnak dolgok.
2023. márc. 16. 21:51
 26/31 A kérdező kommentje:
#22 Azért gondolom rájöttél, hogy ha egy nő egyszer leléptet téged utána már kár bízni benne. Ha ilyen könnyű vérű volt, 6év alatt 4pasi.....szerintem 10év alatt az 6 is megvolt neki....
2023. márc. 16. 21:56
 27/31 anonim ***** válasza:
6 év alatt 4 férfi már r@banc?????
2023. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
#22- höz hasonló történet volt a mi családunkban is. A gyerek nagyon megszenvedte a szakítást. Az új férfit jobban szerette, mint az apját, aki el se tünt. A nő nem engedte a gyerek és új férfi további kapcsolattartását. A gyerek érzelmi alapon gondolkodok, úgy érezte őt is elhagyták, pedig a gyerek-férfi kapcsolata jó volt, neki a férfi eltünése feldolgozhatatlan trauma lett.
2023. márc. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon szomorú ezt olvasni. Íme a magyar nő, a magyar anya. Mindent és mindenkit tönkretesz, de önmegvalósít és ez a lényeg! És mennyi ilyen van...nagyon szomorú!
2023. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
27! Aki így váltogatja,a kérdezőt kihasználta....
2023. márc. 17. 22:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!