Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyedűlálló anyukák(apukák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedűlálló anyukák(apukák akinél több időt van a gyerek)! Ha találtok egy ígéretesnek látszó párt, akihez ragaszkodik a gyerek, de mégsem működik a kapcsolat. Hogyan közlitek a kisebb 4-10éves gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Ilyen kérdésekre ki hogy válaszol? "Miattamm?" "Xy nem szeret már Minket?" "Mégesem lesz apukám/anyukám?" (félárva vagy apa nem látogatja gyerekek, hasonló dolgot az élet hozott) "Nem jön hozzám játszani többet xy"?

#Egyedülállószülö
2023. márc. 15. 19:38
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

Főleg #5! Megmondom őszintén 25éves koromig lenéztem az egyedűlálló anyukákat főleg putris lányok szűltek 15 -17évesen.....Aztán egy okos értelmes jómódu hölgy ismerősöm 27évesen ki lett dobva, mert terhes lett(a gyerek apja sikeres vállalkozó de gyerel fóbiás). Ez után nyitottabb lettem ilyen kapcsolatokra is.

Be is csapott a villám 2ik randin be lettem mutatva a 4éves kislánynak, majd pár év múlva 5-7 randin ami 3hetet jelent a kisfiúnak aki 7éves volt. Elsőnèl apuka nem volt képben kislánynál èn voltam "apa" másodiknál apa volt de zűrös.

2023. júl. 30. 13:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!