Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsalt, és bocsánatot sem kért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, és bocsánatot sem kért?

Figyelt kérdés
Szakítottam, mert megcsaltt. Sokáig tagadta, azt mondta csak képzelődöm, hogy őrült vagyok, aztán kiderült jól éreztem hogy megcsalt. Konkrétan velem párhuzamosan kapcsolatba kezdett mással. Szakítottam. Ő viszont úgy viselkedik, mint aki semmit sem bánt meg, és bocsánatot sem kért. Ez utóbbi, hogy bocsánatot sem kért, jobban fáj a megcsalásnál is. Hogyan tudnám túltenni magam azon, hogy bocsánatot sem kért tőlem?
2023. márc. 18. 15:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Az idő megoldja. Majd ha lesz valakid és boldog leszel vele..kb hangyányit se fog érdekelni ez a dolog.
2023. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A hidegvére tett padlóra. Az, ahogy kezelte az én érzéseim ebben a helyzetben.
2023. márc. 18. 15:53
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a baj?? Hogy még sem érdemelt, nem tudott megbecsűlni és te miatta bánkódsz.
2023. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem érdemelt meg, de egy bocsánatkérést minimum megérdemeltem volna. Így meg olyan, hogy egész idő alatt konkrétan semmit sem érzett irántam.
2023. márc. 18. 15:58
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
4es ez történt felejtsd el. Ő egy ilyen ember...
2023. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező ha a helyedben lennék rajtam az a bocsánatkérés sem segítene.

Nekem attól nem lenne jobb semmi sem. Mert engem a tények szoktak érdekelni. Megcsalt és kész. Ez a tény. Ő nem az az ember akinek gondoltam.

Van aki bocsánatot kér mert megtanulta az anyukájától, hogy így kell, de csak ennyi. Hogy ennek érzi e a súlyát vagy sem, az megint más kérdés. Ha az a bocsánatkérés meg is történik (mert tudja hogy így illik) akkor sem lehetsz biztos az ő érzéseiben. Már eleve ha szeretett volna, akkor nem csalt volna meg, bocsánatkérés ide vagy oda.

2023. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Semmi mágbánás nem volt rajta. Ez ijesztő volt.
2023. márc. 18. 16:15
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én aterzem a helyzetet. Ugyan nálam nem megcsalas volt, egyszerűen csak ghostingolva szakított egy év után…és természetesen én is vártam, hogy bocsánatot ker egyszer, de persze sosem következett be.

Lett azóta új kapcsolatom és boldog vagyok, mindennap halat adok a paromert, de így is sokszor eszembe jut, hogy akkor hogy kicseszett velem az előző pont egy olyan élethelyzetben, amikor amúgy is nehéz dolgokon mentem keresztül (szulo halála). Van, ami sosem múlik el sajnos, de idővel jobb lesz :)

2023. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

1es 3as 5ös vagyok (utolsó kommentem) nem az fáj ,hogy félreismerted?? Hogy beleszerettél mert másnak hitted? Szerintem magadban csalódtál és várod,hogy szépítsen.

Fel a fejjel, sok normális férfi keres ilyen lányt mint te.

2023. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalóknak nincs lelkiismeretük nagyon sok esetben, persze, hogy nem kért elnézést.
2023. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!