Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsalt, és bocsánatot sem kért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, és bocsánatot sem kért?

Figyelt kérdés
Szakítottam, mert megcsaltt. Sokáig tagadta, azt mondta csak képzelődöm, hogy őrült vagyok, aztán kiderült jól éreztem hogy megcsalt. Konkrétan velem párhuzamosan kapcsolatba kezdett mással. Szakítottam. Ő viszont úgy viselkedik, mint aki semmit sem bánt meg, és bocsánatot sem kért. Ez utóbbi, hogy bocsánatot sem kért, jobban fáj a megcsalásnál is. Hogyan tudnám túltenni magam azon, hogy bocsánatot sem kért tőlem?
2023. márc. 18. 15:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a bocsánat kérésnek már semmi jelentősége nincs.

Felesleges.


ez nem egy bocsánat elfelejtettem, hogy névnapod van dolog...


Nem is érdekli, sz*arik az egészbe, és te sem érnél vele semmit.


Úgysem hinnéd el, hogy megbánta és nem is.

2023. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Bocs. Holnap villamossal megyek.
2023. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy aki megcsal automarikusan lehúzza a másik felet aki tényleg szereti őt és olyanokat mond rá, ami nem valós.

Ezzel téged akar bántani, elterelni a figyelmedet hogy saját magadon gondolkodj el, miközben ő az akinek el kellene saját magán gondolkodni.

Ez direkt ilyen pszichológia ráhatás akart lenni, hogy ő nála van baj, de mégis te magadban keresd a problémát.

Értem azt is hogy nem kér bocsánatot, valószínűleg nem is bocsánat kérő típus.

Amit leírtál úgy gondolom nárcisztikus személyiség.

Tudom, hogy elég nehéz, megértelek, bár ebben nekem eddig szerencsére nem volt részem ilyenben.

Viszont én is sokat csalódtam.

Nagyon fáj, viszont azt tudom tanácsolni, hogy ezt a csalódást próbáld meg úgy felfogni, úgy átfordítani magadban hogy tanulj belőle.

Mármint úgy értem hogy legyen ő az aki megtanította azt hogy ezt az esetet hogyan kezeld.

Hiába fáj, sajnos az élet megy tovább.

Keresed rá itt a megdolást és szerintem nem az akarsz lenni aki hosszú ideig ezen akar szomorkodni.

Mindig mondják az idő segít.

Viszont nem mindegy hogy egy évig ezzel szemved az ember vagy sem.

Először is meg kell békélned a gondolattal.

Akár csinálj valami olyan dolgot amin a feszültséged ki tudod adni.

Pl ezdés, vagy hasonló.

Az is fáj, de enyhíteni fogja a belső fajdalmadat és könnyebb lesz megbékélni ezzel a helyzettel.

Saját magad érdekében jobb ha megbékélsz vele, nem kell többet beszélni vele, se semmi.

De az legyen a szemed előtt, hogy padlóra küldtek és te megtudod mutatni, hogy igenis te fel tudsz állni és tudod folytatni a saját életedet boldogan.

Talald meg magadban a pozitív dolgokat és azt helyezd előtérbe, használd fel a jó tulajdonságaidat és sokkal jobban fog menni.

Csak rajtad múlik hogy fel akarsz-e állni vagy sem, más nem dönthet helyetted.

Vannak ilyen emberek, de ezekből tanulni kell és a jövőben ezt sokkal jobban fogod tudni kezelni.

Emiatt nem kell azt gondolni, hogy minden pasi szemét, mert nem így van.

Mint írtam vannak ilyen emberek, de vannak normálisak is.

De ezekből építkezdhetsz.

És ne feledd, hogy ez fejben dől el mit lépsz, hogyan cselekszel.

Remélem sikerül mihamarabb felépülni.

2023. márc. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat!

13-as, lehet abban valami, hogy nárcisztikus.

2023. márc. 18. 18:35
 15/18 anonim ***** válasza:
62%
Mit számít? Semmi jelentősége. Ilyet nem lehet meg nem történtté tenni egy bocsánatkéréssel, ezt ő is tudja, és nem akarja feleslegesen megalázni magát. + Valószínű nem oszt nem szoroz neki hogy az egyik lyuk dobta amit használt, mert van másik amibe üríthet. Kb ennyit jelent neki a másik nő is meg te is.
2023. márc. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15 ez nyilvánvaló, de látom beled sem szorult semmi empátia.
2023. márc. 20. 11:30
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem empátia nincs bennem, csak épp értelmetlen a követelőzésed, hogy kérjen bocsánatot. Felesleges, pláne ha csak azért tenné mert elvárják tőle, és úgysem gondolja komolyan, másrészt semmin nem változtat.

Fel kellene nőni, és továbblépni. Nagyon gyerekes a hozzáállásod. Na szia.

2023. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Követelőztem? Te hol olvastál ilyet?

Szerintem meg pint az a gyerekes, de inkább pszichopata hozzáállás, hogyha az ember arra sem képes, hogy bocsánatot kérjen. Ezzel elismeri a masiknak okozott kárt/fájdalmat. Normális neveletetésű embereknek ez alap.

2023. márc. 20. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!