Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Olyanoktol szeretnek segitsege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanoktol szeretnek segitseget kerni, akiknek van vagy volt tapasztalata borderline tarssal. Van koztetek ilyen?

Figyelt kérdés

35 eves pasi vagyok. Az utobb idoben sokat olvastam ezzel kapcsolatban, es a volt paromra szinte minden raillik, ezert sejtem, hogy bordeline szemelyisegzavara van.

Nem volt hosszu 5 honapos a kapcsolat, de nagyon hullamzo volt. Par napja szakitott velem, egy szamomra aprosag miatt, de neki ez akkor hatalmas dolog volt.

En keresni ot mar nem szeretnem, mert elegge leepultem azalatt a par honap alatt.

A kerdesem az lenne, hogy fog keresni meg engem? Illetve, ha keres, akkor hogy reagaljak, hogy a legkevesebbet artsak neki?



2023. ápr. 1. 10:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10nek, jart dokihoz, de hogy papirja van e rola, azt nem tudom. Nekem nincsen karos szenvedelyem, nem tudom mivel valthattam volna belole ki. Az utobbi idoben sokat olvastam a borderlinerol, es sok peldat tudnek irni, amibol erre kovetkeztettem. Artani semmit sem szeretnek neki.
2023. ápr. 1. 15:36
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi volt az az apróság?
2023. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Az egyik nap nem tudtunk talalkozni, az en hibambol, elfelejtettem, hogy a parom szabin van es nem dolgozik, engem meg megkert haverom, hogy segitsek neki. Aztan elmentem segiteni haveromnak. Ezen kiakadt. De itt mondtam is, hogy en voltam a hulye, hogy elfelejtettem, hogy szabin lesz. Aztan utana csak par orara tudtunk volna talalkozni, es mondtam, hogy utana levo nap talalkozunk, akkor mienk az egesz nap mert en sem dolgozom aznap. Aztan erre azt mondta, hogy ne talalkozzunk. Kerdeztem, hogy ez most komoly? Mondta igen. Aztan par ora mulva irtam neki, hogy biztos, hogy ne talalkozzunk? Irta igen, biztos. Estefele meg ramirt, hogy o var engem, mert azt hitte ezek ellenere megis elmegyek, de mar ne is menjek mert soha tobbe latni sem akar. Aztan felhivtam, hogy ez most mi. Aztan teloba is elmondta ugyanezt, hogy soha tobbe latni sem akar. Roviden tomoren ennyi.
2023. ápr. 2. 11:59
 14/17 anonim ***** válasza:
60%
Három évet húztam le egy borderlineos barátnő mellett. Senkinek sem kívánom, életem legjobb és legrosszabb élménye volt egyszerre. De a rossz az nagyon rossz. Ezt csak az tudja, aki átélt ilyet. A teljesen váratlan hangulatingadozások, az utál, aztán mégis imád, ez kicsinálja az embert. Egy ilyen szakítás nagyon megviseli az embert, de nem érdemes vele maradni, mert kicsinál.
2023. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14

És mitől volt jó?

2023. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
14-es vagyok. Attól volt jó, hogy a jó pillanatok, napok viszont semmihez sem foghataóak, akkor a fellegekben érzed magad. Azt érzed, megtaláltad álmaid nőjét. És ezt az érzést keresed utána is, aztán rájössz, hogy ez csak álarc.
2023. ápr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nekem olyan volt, hogy 3 évvel korábban volt pár randink, de semmi több, egy csókig nem jutottunk és évekig nem is beszéltünk aztán a semmiből rám írt (persze később kiderült, hogy alig telt el idő az előző szakítása óta) .... aztán jött fél évig a klasszik borderes párkapcsolat amit már itt is sokan írtak, hol nagyon fent hol nagyonnagyon lent és idővel a rossz felé tolódik az arány. Az, hogy borderes csak utána derült ki, de minden értelmet nyert, mostanra én csak sajnálom őt mert annyival több lehetne az életben nélküle.
2023. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!