Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek segítene egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek segítene egy őszinte beszélgetés az exemmel ebben az esetben?

Figyelt kérdés

1 éve mentünk szét és nagyon hirtelen és nem zártuk le, nem volt megbeszélve semmi, csak hogy vége.

Azt hittem túl vagyunk egymáson, de pár hónapja találkoztunk és bennem újra fellobbant a szikra és nagyon szívesen beszélgettem volna vele, ugy mindenrol. Annyi kimondatlan dolog van bennem, és már belátom a hibaimat, amikért szeretnék bocsánatot kérni, erdekel mi van vele, miert lett vege, es ugy egyaltalan, hogy benne vannak-e meg erzesek felem, mert azota többször voltunk azonos eseményeken és habár abban biztos vagyok, hogy egyikünk sem szeretne most kapcsolatot a másiktól, egyertelmuen nem vagyok semleges neki, ott van a szikra kettőnk közt, ezt mindneki megerősíti. Elég rendesen flörtöl is velem, érdeklődik, közelemben mozog stb…NEM tartanam jo otletnek, hogy ujra osszejojjunk (foleg, hogy baratnoje van), de szerintetek segítene magamban rendezni a dolgokat és elengedni egymást, ha őszinten elmondanám az erzeseimet/gondolataimat? Pl.: azt, hogy mint ember is nagyon fontos nekem, de megkerem, hogy ne flortoljon, mert ez igy egy nagyon kellemetlen helyzet nekem.



2023. ápr. 7. 19:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tudna segíteni.
2023. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
Először is döntsd el mit akarsz. Összevissza beszélsz. Nem akarsz kapcsolatot, de azért ott van a szikra köztetek. Te még mindig szereted, de azért ne flörtöljön veled. Most akkor össze akarsz jönni vele vagy nem? Ha igen, akkor beszélgessetek, lobbantsátok be a tüzet. Ha nem akarsz már vele összejönni, akkor hagyd.
2023. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben ráírtam, összejöttünk újra. Csodálatos 8 hónap után kiderült, hogy ő még ugyan az az ember.. És ugyanúgy válaszok nélkül hagyott. Illetve megkaptam a válaszom, hogy mi volt az ok. Csak az nem tűr tintát. Ha nem megy egyedül, inkább egy pszichológus mint mégegy csalódás!
2023. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy lettem otthagyva hogy semmi magyarázat. Illetve..

(Ne magamban keressem a hibát)

Nekem pl sokat segítene ha meg tudnánk beszélni az okát.

2023. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!