Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha munkahelyi rövid kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha munkahelyi rövid kapcsolat vége szakítás lett tudtatok még normálisan együtt dolgozni utána?

Figyelt kérdés
Ha nem váltatok el jó hangulatban, idővel rendeződött a helyzet?
2023. ápr. 13. 21:32
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Én már ennek is örülnék, mert ez így nagyon rossz. Mennyi idő alatt jutott el idáig, és mit gondolsz, mi változott, hogy most kedvesebb lett?
2023. máj. 1. 19:58
 22/24 anonim ***** válasza:
61%

Az az igazság,mi legalább másfél éve egy szót sem szóltunk egymáshoz... Amint írtam,nekem évek kellettek és egy új szerelem,neki meg a csend.

Aztán most már azt is érzékeltem,hogy olyan,mint régen.Bókol és játszik,de nem lép.Látom a szándékait,nem piszkálja a régi parazsat,de valahogy mégsem engedte el szerintem,ami valaha köztünk volt.Én meg csak nézem ezt az egészet ridegen és kimérten.Muszáj kívülről szemlélnem.Szerencsére nincs rám olyan hatással,mint évekkel ezelőtt...

2023. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Remelem egyszer én is eljutok ide, de nem tudom mikor lesz az. Hiányzik, hogy beszéljünk, hogy tudjam mi van vele, hogy kicsit kedves legyen mint régen, tudom, hogy nem működhet, de lassan egy év után sem tudom őt elengedni :(
2023. máj. 2. 20:45
 24/24 anonim ***** válasza:
57%
műszakváltás.
2023. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!