Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha munkahelyi rövid kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha munkahelyi rövid kapcsolat vége szakítás lett tudtatok még normálisan együtt dolgozni utána?

Figyelt kérdés
Ha nem váltatok el jó hangulatban, idővel rendeződött a helyzet?
2023. ápr. 13. 21:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%
És miért szeretnéd lezárni?
2023. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ő zárta le, inkább csak az érdekelne, hogy van-e valaki akinek sikerült ilyen előzményekkel rendezni a munkakapcsolatot legalább, vagy csak a munkahely váltással oldódott meg.
2023. ápr. 14. 21:58
 13/24 anonim ***** válasza:
75%

Első válaszoló vagyok,néhány hónapig,talán fél évig tartott klasszikus értelemben,utána négy évig kb.szerelmes voltam belé,reménytelenül.Így közel hat év után tudom azt mondani,hogy nem érdekel.

Ehhez rengeteg bántást,csalódást el kellett viselnem és jönnie kellett egy új kapcsolatnak.

2023. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl bíztató :( Valamivel bántott, vagy csak a jelenléte bántott? Fel sem merült, hogy jóban legyetek idővel?
2023. ápr. 16. 20:16
 15/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem jó naponta látni azt, akivel korábban viszonyod volt. Nem lehet normálisan lezárni, ha folyton belebotlasz. Az egyetlen megoldás a távozás.

N

2023. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem személyes tapasztalat, de nálunk elmérgesedett a viszony, a nő mindenfélét kitalált es bepanaszolta főnöknél, hogy a srác zaklatja (miközben mindig ő ment hozzá). A csaj idővel felmondott, a srác szintén mert teljesen depressziós lett és szégyelte magát a nő kitalált történetei miatt.
2023. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
81%

Ismét első vagyok!

Többször felmerült, hogy rendezzük kettőnk viszonyát, megpróbáltuk, de belebuktunk.

Ezért írtam, hogy a jelenlegi közömbösséget találom a legegészségesebb megoldásnak.

2023. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
57%

Természetesen. Aztán egy kolléganőt vett feleségül. Egy társaságba jártunk. Szóba sem került.

Szerintem intelligencia kérdése.

2023. máj. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
87%

Elmesélhetnek neked akár százféle élményt, de a tied, a 101. akkor is egyedi lesz, mert egyedül kell megélned, megoldanod adott környezetben, adott expartner jelenlétében.

Erre nincs konkrét recept. A fölényt az intellektus adja: udvariasság, elzárkózás, magabiztosság, kizárólag munkakapcsolat.

2023. máj. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
61%

Ismét első vagyok.

Azóta próbálkozik egyébként,kedves,emberi hangnemben szól hozzám pár hete.Poénkodik,laza hangnemet üt meg.Erre én kimérten,de viszonylag normálisan reagálok.

Már nem kavar fel.

2023. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!