Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jogosan kéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan kéri vissza egybe a pénzt?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hónapja szakítottam a volt párommal. Nagyon féltékeny volt, sokat veszekedtünk e miatt és ezért történt a szakítás. Amíg együtt voltunk, ő kocsit akart venni, így hitelt kellett felvennie. Mikor ez történt, nekem csak beugrós munkám volt, a sulim pedig fizetős. Így felajánlotta, hogy többet vesz fel és kiszámoljuk, hogy nekem mennyi törlesztőt kell fizetnem havonta. 400ezerrel vett fel többet (ami az én részem), és összesen 600ezret kell visszafizetnem. Én ezt havonta fizettem is neki (10ezret). Viszont ugye szakítottunk, ez után is küldtem neki havonta a pénzt és küldeném ugyanígy a továbbiakban is. A napokban viszont közölte, hogy neki ez így nem jó, adjam vissza neki egybe pénzt (a 400ezret + a 200ezret, levonva persze amit eddig fizettem, ami 60ezer forint). Ez jogos, vagy ezt más is így csinálná? Nem tudom honnan szedjek össze ennyi pénzt. Ugyanúgy fizetném neki havonta a törlesztőt.

2023. ápr. 19. 23:37
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
22%
*Csak elég idegesen követeli vissza a "pénzét"... jogosan, hiszen hülyére próbálod venni most is, havi 10eFt:D
2023. ápr. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
95%

Ja, és szóval tényleg komolyan! Az 5 évre vonatkozó 200 ezres kamatot nehogy fizesd neki. Elégedjen meg a tőkével, aztán csukja be a száját.

Ha 60 ezret fizettél, akkor még 340 van vissza. Egy fillérrel nem utalék többet neki.

2023. ápr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
21%

9


*A kamatokat szerintem xard le, azt nyelje be ő


Egy ember akiben minimum tartás van, az az exét nem rántja meg egy fillérel sem.


Én egy kocsi árát hagytam ott az exnél-szó nélkül, és sosem kértem vissza, nem fillérezgettem de nem is csesztem át a fejét..havi 10 eFt-al:DD


Jah, és nő vagyok.

2023. ápr. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
17%

Gyerekek, nem semmik vagytok, hogy arra buzditjátok a kérdezőt, hogy lopja meg a volt társát..


Komolyan mondom szégyelem, ha titeket olvaslak, hogy nő vagyok.

2023. ápr. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
0%
14+ Kérdező, ha jót akarsz magadnak fillérre kiszámolod, és kkifizeted neki. Mert minden egyes fillér amit oroztál a te életedben komoly problémákat fog okozni. Nem most, idővel.. aminél még csak nem is fogod sejteni, hogy ez az incidens az inditója..
2023. ápr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
63%
Van erről bármi papírotok? Mert ha nincs, ha ez csak egy szóbeli megállapodás colt és az ő hitele, akkor tulajdonképpen örüljön, ha te szakítás után még fizetgeted a havi 10et... én fix, hogy nem tenném.
2023. ápr. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
40%
16 Az adott szó kötelez írás nélkül is-ha mond ez még számodra valamit.
2023. ápr. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
44%
Francokat kötelez...
2023. ápr. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
56%
18 na ez a baj, hogy igy gondolkodtok, ezért tart ott a társadalom ahol tart..
2023. ápr. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
82%
Lol, oruljon, hogy egyaltalan fizeted. Ha nagyon nem okes neki, akkor mondd meg, hogy neha utalsz kicsit tobbet, de nincs ennyid egyszerre es pont. Nem fog tudni mit csinalni. Hitelt nehogy felvegyel emiatt, ne legyel mar idiota XD
2023. ápr. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!