Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem magamat túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magamat túl a szakításon?

Figyelt kérdés

Pár hete lett vége az volt párommal a kapcsolatom és csúnyán váltunk el. Azóta ürességet érzek.Naponta reménykedem,hogy egyszer talán visszajön az életemben.Depressziót érzek és semmihez és senkihez nincs kedvem.Folyamatosan rossz gondolataim vannak a fejemben,hogy jobb lenne mindenkinek nélkülem.Rettenetesen hiányzik és pánikrohamaim vannak éjjelente és azt kívánom,bárcsak mellettem lenne.Párt keresni nem szeretnék,mert csak olyanokkal beszéltem eddig aki rá hasonlít valamilyen szemszögből.Mondjam el neki amit érzek vagy felesleges?

Rettenetesen szeretem és úgy érzem nem akarok nélküle élni.

Üres vagyok belülről és érzem ahogyan belülről felfal a szenvedés.

A barátok is mindig érdeklődnek,bulizni hívnak,ebédelni hívnak de lassan már semmihez nincs erőm,mert egésznap fekszem az ágyban.

Munkahelyemen felmondtam,mert nem tudok koncentrálni semmire.

Mit tegyek?

24-L



2023. ápr. 22. 10:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jajj teeeee! sokan voltunk hasonló helyzetben. Mit csinálj? Keress munkát, mert kaját nem adnak ingyen. Sétálj, sírj mikor jólesik, traktáld a legjobb barátnődet a szomorúságoddal, beszéld ki magadból akár ezerszer. 1 dolgot ne csinálj. Ne keresd. Ha vége, akkor vége. Semmi tiszteleted nem lesz, ha könyörögsz neki.
2023. ápr. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az első hetek iszonyatosak. 3 honapja szkitottunk az exemmel. Most kezdek még csak ugy nagyjábol helyre jönni, lelkileg.
2023. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt csináltam, nem kevés ideig csak feküdtem itthon. Még jó, hogy nem volt munkám, mert biz'isten nem tudtam volna ellátni, mikor még boltba mennem is fájt!
2023. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Menj visssza dolgozni. Ez most a legfontosabb. Aztan miert vagy makacs? Ha nem kellettel nem kellettel. Sokan nem kellenek. De meg tobben kellenek. Ezzel kell torodni. Foglalkozz magaddal kosd le magad. Dolgozz sportolj
2023. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!