Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogos az hogy véget vetettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az hogy véget vetettem a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Nos nekem volt egy 2 éves kapcsolatom. 1 éve költöztünk össze. A kezemet is megkérte. De ez most nem lényeges.próbálom érthetően leirni. Vszakitottunk ugy egy honapja.. Rengeteg próbléma volt a kapcsolatunkba. Pl szexbe se figyelt rám soha, mindenen veszeledtünk, kinem állhatta a mostoha apámat. Tudta hogy mennyire szeretem a mostoha apámat, mind ha az édesap@m lenne. Vele nőttem fel. És elhordta mindennek, peddig tudta hogy engem ezzel csak bánt. Hiába sirtam könyörögtem hogy hadja abba a mostoha apám átkoz@sát. Nem érdekelte.meg folyton belém állt mindenért.. Soha semmi nem volt jo sz@mára amit csináltam.. Egyszer csináltam neki almáspiskótát, tudtam hogy a kedvence. Szeretettel csináltam neki. Erre kiköpte és kidobta. Na ekkor csunyán összevesztem vele. Mert soha nem hagytam magam. Ezek miatt sokat veszekedtünk. És mindig ugy jött ki az egész hogy én vagyok a hibás.. Aztán megelégeltem.. 2 év után szakitottam vele. Igazábol 1 év és 10 honap után. Aztán utánna. Könyörgött 2 hétig. Addig amig vissza nem fogadtam.. Megigérte Hogy megváltozik.. Egy kis ideig tényleg más lett. De kb 1 hete megint kezdte a hüyleségeit veszekddett velem mindenért. És már anyira nem birtam hogy szakitottam vele. Most meg megint könyörög. Biztos nemfogok vele békülni
2023. ápr. 26. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút jogos, jó hogy faképnél hagytad azt a férget!
2023. ápr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól döntötted.

Ha gyereket szülnél neki, milyen apa lenne is...

2023. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezed jogos e, aztán felsorolsz egy rakat érvet, ami alátámasztja hogy jogos.

Akkor minek a kérdés? Egy ellenérv sincs, miért ne lenne jogos.

2023. ápr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
4-essel egyetértek. Merje valaki azt írni, hogy nem jogos. :) Eleve minek kellett vele újra összejönni?
2023. ápr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalán mi az, hogy "jogos" ??? Nincs ilyen! Olyan van, hogy meghozol egy dontést. Ha a vilag legjobb embere lenne, és igy szakitasz, az is rendben van.Slusz!
2023. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem változnak meg általában,ne álltasd magad.
2023. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen jól tetted, hogy már nincs az életedben tovább mérgezni téged. Ügyes vagy, büszke vagyok rád. 👍
2023. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is jól tetted, csak túl későn.
2023. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdéseknél könyörgöm, hogy hadd legyen egy kitalált történet az egész. Nem értem, hogy miért vagytok ilyen emberekkel? (Elég sok hasonló kérdést lehet látni, hogy hosszabb ideig csak szenved az illető a párkapcsolatban, mégis 1-2 jó pillanat miatt a több éves szar valahogy mindig elfejtődik s kezdődik minden újra…)


Leíratkból már rég ideje volt a szakításnak, s neked se kellett volna visszaengedni. Ki aláz meg valakit, hogy kiköpi, kidobja a főztet. Normális ember el tudja magyarázni, hogy nem ízlik vagy csak simán más felé terelni a főzést, stb.


A veszekedések is ilyen erős jel arra, hogy itt vége kéne lenni ennek. Önismereti csoportba lépj be, szedd össze az önbecsülésedet, az segíthet, hogy ne kerülj ismét ilyen kapcsolatba.

2023. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Rájöttem! Fény gyúlt!


Az lett volna az össz ellenérve hogy de megkért? :D

2023. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!