Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csapott mar be a lelked?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csapott mar be a lelked?

Figyelt kérdés

A kovetkezore gondolok: volt egy lany/fiu az eletedben, eleted szerelmenek gondoltad. Majd szakitott veled. Ezt kovetoen te osszetortel es nem lattad ertelmet az eletednek. Aztan egy szep nap pedig talalkoztal es lannyal/fiuval, aki ujra ertelmet adott a napjaidnak es jobban szeretted mint a regi tarsadat?


Oszinten szolva azert kerdem, mert en eddig a sztori felenel tartok mikor ossze vagyok torve, de fogalmam sincs, hogy letezik e ilyen folytatas, mint amit irtam… 25/F



2023. ápr. 29. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet. Tökéletes házasság. Jött egy probléma ami miatt elváltak. És utána jött valaki akivel még tökéletesebb kapcsolatuk lett.
2023. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem becsapás. Az első is nagy szerelem volt, meg az új is. A legtöbb emberrel ez történik.
2023. ápr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Még sosem, az előnye a bizalmatlanságnak.

Én a rossz döntéseket nem a párkapcsolatok terén hozom.

2023. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze van ennek a lélekhez, lelkednek? 30/F
2023. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4: az, hogy a lelkunkben erezzuk a szerelmet. A becsapas alatt meg arra gondoltam, hogy azt hiszi az ember h ő az igazi, aztan mikor jon egy uj csak, akkor felul irja ezt az erzest
2023. ápr. 29. 22:28
 6/15 anonim ***** válasza:
Gondolom a kémiai reakciók is a lelkünben mennek végbe ha már érzetről beszélsz.
2023. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem becsapás, az embernek nem csak egy szerelme lehet élete során. Ettől még lehet, hogy abban az életszakaszban ő volt számodra az "igazi", ezt nem írja felül, ha később találsz mást, akivel remélhetőleg jobb is lesz. Ne úgy fogd fel, hogy egyetlen ember van a Földön, aki tökéletesen passzol hozzád.
2023. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szakitani fog veled?
2023. ápr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Minden csalódásból pont inkább egyre azt tanultam, hogy a nők megbízhatatlanok párkapcsolat terén. Nem jött semmilyen új összerakó és a környezetemben sem láttam pozitív női példát.
2023. ápr. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Engem fordítva csapott be.

Amikor leszögezem hogy én vele biztos hogy nem fogok járni meg semmit. Kizárt.

Erre hatalmas szerelem lett.


Aztán másikkal biztos hogy nem fogok kibékülni kizárt. Kibékültem. Aztan megibt ez hogy de most soha többet nem fogok. Megint kibékültem.


Aztán amikor úgy gondoltam csúnya is nem is kell de jobb mint a semmi amig nincs senki. Abbol is szerelem lett.


Amikor olyan döntéseket hozok hogy holtbiztos, hogy NEM, aztán csak pislogok, amikor meg szerelmes vagyok vagy még azzal járok akizől menekültem mint forró tűztől.


Olyanok amiket te irsz szakitások után érzem csak hogy nem lesz már ilyen soha többé mint az exem, valahogy mindig jobb pasim lesz mint az exem. Mint valami evolucio. Mert a következő után megint ezt hiszem, hogy nála jobb nincs vagy nekem nincs, aztán mégis még jobb pasim lesz. Soha nem lefelé ível a dolog hogy egyik pasim után be kell érnem valami rondább nyomibb vagy életképtelenebb pancserrel hanem mindog helyesebb sikeresebb jobb pasijaim lesznek az előzők után.

Ha egymás kéne kellene őket tenni ránézésre is látszana milyen volt az első aztán sorban egymás után a többi meg eddig az utolsó.mint vmi evolucio:D

2023. ápr. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!