Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csapott mar be a lelked?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csapott mar be a lelked?

Figyelt kérdés

A kovetkezore gondolok: volt egy lany/fiu az eletedben, eleted szerelmenek gondoltad. Majd szakitott veled. Ezt kovetoen te osszetortel es nem lattad ertelmet az eletednek. Aztan egy szep nap pedig talalkoztal es lannyal/fiuval, aki ujra ertelmet adott a napjaidnak es jobban szeretted mint a regi tarsadat?


Oszinten szolva azert kerdem, mert en eddig a sztori felenel tartok mikor ossze vagyok torve, de fogalmam sincs, hogy letezik e ilyen folytatas, mint amit irtam… 25/F



2023. ápr. 29. 21:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jav: ha egymás mellé
2023. ápr. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem
2023. ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Sokan mondtak masok is, hogy tobb holgy van, aki lehet az “igazi”, viszont barmennyire is felfogom ezt, legbelul csak a kinzo fajdalmat erzem, hogy a szerelmem elhagyott es nem kell senki mas.. ezert szuletett meg maga a kerdes is, hogy ez az erzes lehet e egy becsapas a lelkem reszerol es majd jon egy ujabb holgy, akk mar nem fog elhagyni es őt is tudom majd legalabb ennyire szeretni…


10: hmm ez erdekes megfigyeles. De a szemelyiseguk is fokozatosan jobb lett vagy csak a kulsojuk, egzisztenciajuk stb?..


Illetve mindig le tudtal szakadni az elozo pasidrol erzelmileg? En ezt kb lehetetlennek erzem az esetemben..

2023. ápr. 30. 10:32
 14/15 anonim ***** válasza:

A szerelem súlyos betegség, évek kellenek a gyógyuláshoz. A jó hír, hogy tényleg többször lehetünk szerelmesek az életünk során. Ez igaziból azon is múlik, ki mennyire szeret dagonyázni a fájdalomban, illetve mennyire hajlandó kimozdulni, hogy megismerjen új embereket. A 4 fal közt, 100 évig egy munkahelyen nem sok esély van rá.

Amikor az ember szerelmes, a régi törlődik, stornózva lesz teljesen. Le nem cserélné a régire. Ha nincs stornó és lecserélné, akkor az nem szerelem. Szerintem a legtöbb ember nem meri kivárni az újabb szerelmet, mert sok-sok évet kéne várnia, akár 10-et is. Vannak a szamárral a ló helyett. Van amikor ennek is meg van a helye, mert tény, hogy szerelmes is ritkán lehet az ember, kölcsönösen meg még ritkábban (ennek a létezésében nem is nagyon hiszek).

2023. ápr. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem. És senki mást sem.
2023. ápr. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!