Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen stádiumai vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen stádiumai vannak annak, amikor valaki megbánja, hogy kilépett egy kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Vannak egyáltalán ennek stádiumai?

Hasonló dologra gondolok, mint a szakítás utáni gyászra, ami megegyezik a "hagyomány" gyásszal.

Nem reménykedem, mert már nekem is van valakim, de a volt párom (8 év kapcsolat) szakított velem év elején, mert kiszeretett belőlem és akkor volt már is már igazából neki valakije, akivel együtt volt pár hete...aztán kb 1-2 hónapig nem is beszélt velem, pedig relatíve békésen váltunk el egymástól, de ha valami cuccáért visszajött, akkor mindig idegesnek, frusztráltnak tűnt és oda-oda is szúrt nekem valamit mindig, hogy hamarabb kellett volna itt hagynia, meg már csak azt bánja, hogy ennyi évet elpazarolt rám, stb.

Most viszont a héten újra találkoztunk és érdeklődött felőlem, hogy hogy vagyok, kedves volt, a végén meg is ölelt.


Ez ki tud futni oda, hogy vissza akarjon jönni hozzám, vagy legalább rosszul érezze magát amiatt, hogy így kidobott, vagy ennek a sztorinak itt a vége, ez az elengedés utolsó stádiuma és csak annyi történt, hogy már nem haragszik rám és rájött, hogy ő is tehetett volna többet a kapcsolatunkért? Mert eddig mindent az én nyakamba varrt, ami nyilvánvalóan túlzás, nem csak én toltam el dolgokat, hanem ő is.



2023. máj. 6. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Van olyan stádium hogy megszépülnek az emlékek utólag és akár nosztalgiázna vagy újra is kezdené az ember. Nagy szerelmeknél jellemző, mikor nem talál hasonlót akivel megközelítően olyan boldog tudna lenni. De ritkán kezdődnek újra ezek a sztorik, ahhoz elég kétségbeesettnek kell lenni hogy valaki az exhez menjen vissza.
2023. máj. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a gyász stádiumai voltak meg

"Az öt szakasz – tagadás, düh, alkudozás, bánat/lehangoltság és elfogadás – egy olyan keretrendszer részei, amelyek segítik azt a lelki folyamatot, amelyben megtanuljuk, hogy hogyan élhetünk tovább az elveszített másik nélkül."

2023. máj. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
En amikor ilyen vagyok valakivel akkor már annyira se érdekel hogy utáljam haragudjak vagy gyűlöljem. Azt jelenti hogy teljesen levált.
2023. máj. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt csak ő tudhatja pontosan! De ha egy nő odáig eljut egy ilyen hosszú kapcsolatban hogy kilép az tényleg azért lehet, mert elmúltak az érzései, ahogy el is mondta neked. Akkor Nem tér vissza.

Van az a kis % is biztos aki visszatérne, de szerintem az igen kevés. Haragudott rád, azért vágott a fejedhez dolgokat,amikor még a cuccaiért ment, de lehet,hogy mostanra megbocsátott, és továbblépett.


Ha viszont nem, és azért érdeklődött mert megbánta akkor lehet hogy azt várja hogy próbáld meg te vissza….mert ő nem mer lépni

2023. máj. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, azért akarna visszajönni, hogy újra megalázzon aztán elhagyjon.
2023. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!