Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon még érez irántam csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még érez irántam csak elnyomja az érzéseit?

Figyelt kérdés

Napokban lett vége a kapcsolatomnak,mivel a srác közölte,hogy elmúltak az érzései,amiatt,mert kételkedtem egy róla állított dologban és több napig veszekedtünk ezen.

Én egy jegyzetemben a gépemen ki írtam magamból minden érzelmet,dolgot amik velünk történtek.Barátnőmnek megmutattam,aki elküldte neki.

A srác alapjáraton nem beszédes,de akkor konkrétan megszólalni sem tudott és kereste a szavakat,hogy mit írjon.

Elkezdte írni a pozitív tulajdonságaimat,majd később,hogy miért szeretett engem. Órákig sírt állítólag,barátnőmnek azt írta,hogy időre van szüksége,hogy feldolgozza amiket ki írtam magamból.

Vajon benne is feltörtek az érzések?



2023. jún. 5. 11:51
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Több exe is ugyanazt állította.
2023. jún. 5. 14:43
 22/42 A kérdező kommentje:
Nekem kepeket kuldtek at hogy eljaras van ellene es tarsai..
2023. jún. 5. 14:43
 23/42 anonim ***** válasza:
69%
Kövezzetek meg, de én is elgondolkodnék annak a kapcsolatnak a jövőjén, ahol a barátnőm egy erőszakos bántalmazónak gondol.
2023. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Kivancsi lennek te mit szolnal ha tobb exe is felkeresne a parodnak es kepeket kuldozgetne hogy remelik tudom azt,hogy feljelentettek,meg elkuldtek a zold kekre vert arcot.
2023. jún. 5. 14:49
 25/42 anonim ***** válasza:
76%

Két eset lehetséges: vagy tényleg vétkes, vagy csak le akarják járatni. Mennyire voltak hitelesek a bizonyítékai? És szerinted hogyan lehetne bizonyítani, hogy neki van igaza?

Nem ritka eset, főleg alacsonyabb nívójú körökben, hogy szakításkor az egyik fél 'bosszúból' kamu dolgokat terjeszt a másikról. Nem érdemes mindent elhinni addig, ameddig hiteles bizonyítékot nem találsz. Az elővigyázatosság meg egyébként is alap lenne.

2023. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogyha egyszer bántalmazott más nőket te minek a szösznek kérdezősködsz, meg remenykedsz, hogy újra kezdené-e veled! Te hülye vagy? Bocs, hogy így kérdezem, de ettől szebben nem tudom magam kifejezni. Tényleg az vagy?
2023. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
47%

#25:


Azért hogyha lejárassák és te meg akarod magad védeni, akkor te jelented fel őket becsületsértés gyanánt!!!!


Ha hallgatsz, akkor ne csodálkozz, hogy más nem hisz neked.

2023. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

"Kivancsi lennek te mit szolnal ha tobb exe is felkeresne a parodnak es kepeket kuldozgetne hogy remelik tudom azt,hogy feljelentettek,meg elkuldtek a zold kekre vert arcot."

Mondjuk utánajárnék, hogy az valódi-e.

Engem akartak már rosszakarók szétszedni a párommal. Miért? Mert egyszerűen utálták egymást, és nem akarták, hogy neki jó legyen. Irigység, féltékenység, sértődöttség. A mai világban nem nehéz kamu bizonyítékokat gyártani. Egy kis smink, egy kis Photoshop, és már kész is.

Nekem eleve gyanús, hogy miért írtak rád az exeid?

2023. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
21%

A férfi exei írtak rá, nem a kérdező exei utolsó...



Ne legyünk már olyan naívak, érdekes múltkor volt itt egy csaj, hogy a pasija exei az ő ismerősének mesélték, hogy össze vissza verte az egyiket, a másikat zsarolta és mindenki kivétel nélkül azt írta, hogy hallgasson a nőkre és hagyja el.


Te meg magadból indulsz ki, de inkább ne tedd, mert nem az összes nő irigy, féltékeny,hanem jót akar másnak. Egyébként ha meg ártatlan a férfi, akkor tessék feljelentést tenni a nők ellen és kész.

2023. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Utolso: mindenkeppen elfogok menni feljelentest tenni ugyanis ez kicsinalt engem lelkileg es fizikailag is.
2023. jún. 5. 15:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!