Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon még érez irántam csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még érez irántam csak elnyomja az érzéseit?

Figyelt kérdés

Napokban lett vége a kapcsolatomnak,mivel a srác közölte,hogy elmúltak az érzései,amiatt,mert kételkedtem egy róla állított dologban és több napig veszekedtünk ezen.

Én egy jegyzetemben a gépemen ki írtam magamból minden érzelmet,dolgot amik velünk történtek.Barátnőmnek megmutattam,aki elküldte neki.

A srác alapjáraton nem beszédes,de akkor konkrétan megszólalni sem tudott és kereste a szavakat,hogy mit írjon.

Elkezdte írni a pozitív tulajdonságaimat,majd később,hogy miért szeretett engem. Órákig sírt állítólag,barátnőmnek azt írta,hogy időre van szüksége,hogy feldolgozza amiket ki írtam magamból.

Vajon benne is feltörtek az érzések?



2023. jún. 5. 11:51
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
83%

Aztán a padlón kötsz ki. 😬


Tegyük fel szeret és gondolkozni akar...Várj nem lehet ezt feltételezni. Paradoxon, mert ha szeret, akkor nem szakít, hanem bebizonyítsa, hogy nincs okod gyanúsítgatni!

Az se jó, hogy nem tudtok beszélni az nélkül, hogy ne lenne sírás-rívás, veszekedés.

Erre mondják azt, hogy se veled, se nélküled, mérgező kapcsolat! Ahol nem elég, hogy nincs bizalom (nem számít, hogy jogosan) még kommunikációra sem vagytok képesek.


Most annyi történik, hogy ragaszkodik a szép emlékekhez, mert hatással bírt a levélke, de az csak azért van, mert ugyanolyan kapcsolatfüggő és infantilis, mint te vagy!

Lehet veled lesz újra, de mit érsz el vele, hogyha a három alapvető dolog (szerelem, kommunikáció, bizalom) hiányzik a kapcsolatból? Ugyanúgy ott fog hagyni, vagy megcsalni és otthagyni.

Tényleg megéri reménykedni? ő.Ő

2023. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
71%

"Amiket leírtam abban pont,hogy egyfajta kommunikàció volt"

Tudományosan, információtechnológiai szemmel nézve, végső soron tényleg az. De nem az a fajta kommunikáció, ami konstruktív és kétoldalú. Nem csak a kommunikáció ténye, de a formája, és a tartalma is lényeges. Ráadásul még akkor ki is beszéled a háta mögött. Ezek után csodálkozol, ha kerül? Nagyon érdekelne, hogy miket vágtál a fejéhez, amiért összevesztetek. Van egy sanda gyanúm, hogy erőteljesen szépíted a sztorit, már ami a te szerepedet illeti benne.

2023. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
86%

Nektek a kommunikáció az, hogy a barátnőn keresztül üzengettek?

Mi köze neki a barátnődhöz? Miért beszélget vele rólad? Te miért rajta keresztül üzengetsz? Milyen dolog az, hogy kibeszéled a háta mögött? Ez tini kategóriának is rossz.

2023. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Engem őszintén érdekelne erről a sztoriról a másik fél beszámolója is. Könnyen lehet, hogy egy teljesen más történet körvonalazódna.
2023. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

Mióta tartott ez a kapcsolat?

Volt valami előjele, hogy vége lesz? Változott valami az utóbbi hónapokban?

Eddig, előtte milyen volt a kapcsolatotok? Milyen gyakoriak voltak a veszekedések? Mennyire sikerült azokat lerendezni?

2023. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Érez. De a "valamit" még érez nem jelenti azt, hogy járni is akar veled. Ráadásul az a "valami", amit érez, nem is biztos, hogy már egy tiszta szerelem.
2023. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

15: Honapok ota tartott.Az volt az elojele,hogy mar nem irt a legutolso veszekedesunkor,es idot kert,hogy atgondolja a helyzetet.Azert lett vege,mert nem hittem abban,hogy o tenyleg artatlan azokkal a vadakkal szemben,hogy bantalmazta az exeit.

Mikor utoljara talalkoztunk majd szetrobbant magaban,mikor elokerult ez a tema,utni kezdte a labait es remegett.

Az utobbi par napban mar gyakoriak voltak a veszekedesek.Az utolso nagy veszekedest egy szakitassal oldotta meg,mert nem bizok benne,es a ruhait massal akartam atadni,mivel feltem hogy bantani fog engem is.

2023. jún. 5. 14:20
 18/42 A kérdező kommentje:
De o nem bizonyitotta hogy artatlan,hanem kidobott inkabb…
2023. jún. 5. 14:21
 19/42 anonim ***** válasza:
54%
És ha hónapok óta együtt voltatok, ennyi idő alatt nem sikerült kiismerni? Ha a ruhái nálad voltak, akkor gyanítom, volt intimitás is. Érzelmileg, és testileg is volt időd megismerni. Akkor te most a tapasztalataidnak hiszel, vagy a pletykáknak?
2023. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
76%

Ezek a vádak pedig nem kicsik. Egy kapcsolatban létfontosságú a bizalom. Ezzel te megmutattad, hogy nem bízol benne. Neked volt bizonyítékod a vádjaidra?


"De o nem bizonyitotta hogy artatlan,hanem kidobott inkabb…"

És az ártatlanságot hogyan lehetne bizonyítani? Kamerázza be a szobáját 16 éves korában, és adja át neked VHS-en, amiket azóta rögzített? :D Bizonyítani a vádakat szokás, és azokat lehet.

2023. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!