Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az enyém a gyerek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az enyém a gyerek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A feleségem 10 év után elhagyott,megcsalt.

Ezzel nincs is semmi baj, mert nagyon nem bántam vele jól.

Viszont terhes, ő úgy gondolja hogy a mostani barátjáé a gyerek én viszont azt érzem hogy az enyém.

Az utolsó menstruácioja december 30 ami tartot neki 3napig de mindig változó mikor jön meg neki. Utoljára január 14 én feküdtem le vele. Ő viszont a másik sráccal január 20tol volt végig. Most 22hetes és 2 napos terhes. Vajon elképzelhető hogy az enyém ? Bár decemberbe elég sokat szexeltunk. Lehet csak ezért gondolom úgy hogy az enyém ? Nagyon sokáig meg szakítással vedekeztünk viszont legutóbb elmentem benne.


2023. jún. 5. 22:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ejha! Már bizonyára megvolt neki a srác, igazán szólhatott volna hogy "húzd ki!" Ha csak nem régota van már neki, és magtalan...

Mert nőként nekem mindkét eset értelmetlen, az is ha közvetlen szakitás előtt lesz terhes, az meg méginkább hogy az uj kapcsolatban azonnal...

2023. jún. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%
Hát ez pont a határon van, de inkább a 20-a utánra jön ki amikor már a másik sráccal volt, feltéve hogy vele nem védekeztek.
2023. jún. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
December 30-án kezdődött vérzés után a január 14-i aktusból esélyes a fogantatás, 20-a után szinte kizárt, 27-én már a következő menstruáció volt várható.
2023. jún. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
45%
Elég csekély a valószínűsége, hogy 10 év nihil után te pont akkor ejtetted teherbe, amikor már egyébként más is kúrogatta. Sokkal valószínűbb, hogy az új kandúrral hozták össze. Nem értem, minek ragaszkodsz egy gyerekhez, akit sose fogsz nevelni, max fizethetsz utána, mint egy katonatiszt akkor is, ha esetleg a tied. Egyébként törvényi vélelem van arra, hogy ha még házasok vagytok, akkor téged jegyeznek be apának akkor is, ha mire megszületik, már elváltnak minősül anyuka. Inkább azon igyekezz, hogy bebizonyosodjon, hogy ne kelljen a kakukkfióka után fizetned egy másodpercig sem.
2023. jún. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
26%

Számok alapján inkább te vagy az apa. Menzesz után 7-15 nap amikor legtermékenyebb a nő.

Feltéve ha tuti nem kefélte a másik pali.

2023. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
44%
Ez most komoly, hogy valaki azonnal teherbe esik egy kapcsolatban? Tehát összejött a kérdező után valakivel és rögtön jön a gyerek? Meg vannak bolondulva az emberek vagy mi van? Ennyi felelőtlen idiótát életemben nem láttam.
2023. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16%

16# Hát látod...van ilyen.

Terhes a kérdező párja.

2023. jún. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem megszakítással védekeztetek, hanem telibe lőtted...
2023. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!