Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak a párommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a párommal, ha a szakítás oka, hogy elegem lett abból, hogy rettenetesen buta?

Figyelt kérdés
Komolyan, mondok neki valamit és nem tudja helyesen értelmezni. Soha nem találkoztam ilyennel előtte, konkrétan nem érti, hogy mi a baj, össze-vissza belemos mindent abba, amit mondtam és nem lehet vele értelmesen beszélni semmiről, ami zavar a kapcsolatban. Laza témák kapcsán normálisan válaszol és jó társaság, de amint konfliktus van, lemegy értelmi fogyatékosba, egyszerűen mintha két különböző magyart beszélnénk. És nem érti, hogy mi a bajom és miért "keresem benne a problémákat szándékosan". De basszus, ugyanaz a 2 probléma van vele a kezdetek óta, amivel nem tudok együtt élni és amiről ő szentül hiszi, hogy megoldja/megoldotta, de ez nincs így. Ha megkérdezem, hogy miért csinálja azt, amit (ami zavar), egy teljesen oda nem illő, inkoherens történetet ad elő egy órán keresztül megállás nélkül magyarázva, ami nem is kapcsolódik a problémához. Baromi bosszantó, hogy egyszerűen nem érti, amit beszélek hozzá és nem látja be, hogy nem érti.
2023. jún. 15. 15:00
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

#19

Az egyik, hogy teljesen random dolgokat csinált ahhoz képest, amit mondott. Totál nem volt összhangban, amit mond és ahogy jellemzi magát, azzal, amilyennek megismertem. Mondta magát x dolognak, utána kiderült, hogy nem olyan. Nem nagy ügy, csalódtam már nagyobbat, de azért felhoztam neki ezt, hogy miért kellett azt mondani egyáltalán. Sosem kaptam rá választ. De utána is folytatta, nagyon nagy szavakat mondott, nagyon szépen hangzó dolgokat, de köze nem volt ahhoz az emberhez, amilyennek jellemezte magát.


A másik nagy probléma az volt vele, hogy folyamatosan játszmázott. Mindig úgy alakította a helyzetet, hogy én áldozzak be többet és mikor abba akartam hagyni, egyből ment a szép szöveg és hogy ez most véletlen jött ki szerencsétlenül. Mindig mindent nekem kellett kezdeményezni, szorgalmazni, elkezdett mesélni valamit és direkt félbehagyta, hogy megkérjem, hogy folytassa, napokra előre bejelentette, hogy ő majd beszélni velem erről meg arról, aztán kiderült, hogy semmi komolyról nem volt szó, csak azt akarta látni, hogy mennyire ugrok azonnal neki (ezt nem kapta meg tőlem, úgyhogy kénytelen volt kibökni idő előtt írásban, hogy mit akar). Mindennek hatalmas feneket kerített, mindent félreértelmezett, nekem meg viszketett a tenyerem, hogy ne álljak neki kijavítani és elmagyarázni, mert az egy fél napos fölösleges beszélgetés lett általában.



Rettenetesen fárasztó és körülményes ember. Minden szempontból.

2023. jún. 15. 18:12
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg jobb szakítani ilyen emberrel
2023. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Bocsi, sajnos saját tapasztalat: Kb mintha az exbarátnőmről írnál. Nem érdemes sokáig húzni, ennek úgyis előbb vagy utóbb szakítás lesz a vége. Vagy Ő is változtat és Te is vagy itt a vége most. Nem tudom, hogy Nálatok mi a helyzet, de ha valaki szinte senkivel nincs jó viszonyban, az jobb ha rögtön gyanús, sajnos ez is saját rossz tapasztalat.
2023. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Na a "beszélnünk kell, de nem telefontéma" és tudható, h napok x idő mire személyesen beszélhetünk, az már nálam is elfogadhatatlan. 😅
2023. jún. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Kicsit off: Bocsi, lehet, hogy félre megyek, de kérdező, amúgy esetleg Melinda a párod neve?
2023. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én Szabolcsra tippelnék
2023. júl. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Egyik sem nyert:D
2023. júl. 12. 09:55
 28/28 anonim ***** válasza:

Pedig echte a volt férjemet írtad le 🤣


A “nem” egz egèsz mondat!


“De meg tudjuk oldani!” NEM

“Tudsz majd újra szeretni” NEM


Ne mondj semmi màst csak szedd össze a cuccod ès bye

2023. júl. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!