Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utàn rögtön új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utàn rögtön új "kapcsolat"?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megpróbálom rövidre fogni, de kérlek ne bántsatok így is magam alatt vagyok rendesen. Kiváncsi vagyok kívülállók, hogy látják ezt a szituációt.


Ex barátom 9 év után szakított 3 hete mert az utóbbi pár hónapban egyre többet veszekedtünk. Nem tetszett, hogy már napi szinten osztozkodnom kellett rajta a haverjaival és egyre frusztráltabbá váltam. Mindig is sok időt töltött velük ami alapban nem zavart, néha én is velük tartottam. Pár hónapja valahogy összejöttek neki a dolgok és eléggé stresszes volt ezért gondolom, hogy a haverokkal akart lenni már állandóan mert ők "búfelejtők". Mindeközben folyamat pesztrált már a gyerek témával és én hiába igyekeztem vele megértetni, hogy amíg nem szedi össze magát (persze támogattam és segítettem) így nem érzem, hogy MOST jó ötlet a gyerek. ő is egyre frusztráltabb lett és már szinte nem is volt egymáshoz jó szavunk.


Van egy nő akit február óta ismer mert a házán dolgozott (exem építőiparban dolgozik) és azonnal éreztem, hogy az a nő nekem nem szimpatikus és mondtam is, hogy nem tetszik ahogy körülötte legyeskedik. Akkor a nőnek is volt párja. Ennek ellenére rossz érzés volt bennem vele kapcsolatban. Mivel többnyire haverozott, tudom mert vagy ott voltam vagy ha nem akkor bele köszöntek a telefonba, ezért nem gondoltam volna, hogy lenne bármi köztük de aztán ki tudja...


3 héttel ezelőtt már nagyon veszekedtünk és neki lett elege. Màsnap a hugáéknál aludt, de 2.alkalomtól már annák a nőnél táborozik. Hpzzáteszem együtt lakunk még és néha haza jön de aztán megy vissza ahhoz a nőhöz. Ez nekem megalázó. Válltig állítja, hogy eddig a pontig semmi nem volt köztük de én nem nagyon hiszem.

De nekem ez fura, hogy szószerint az utolsó napig amikor még velem aludt a gyerek témát feszegette és akkor éjszaka is mondta, hogy legyen gyerek én meg visszakoztam, a fentiek miatt. Nem jelenti azt, hogy nem szeretnék. De nagyon is. Aztán 2 napra rá meg másik nőnél van.

Most komolyan...szerintetek ez komoly kettejük között? Tudom ez legyen a legnagyobb bajom, de számomra ez az egész nagyon zavaros. Miért feszegeti a gyerek témát az utolsó pillanatig aztán meg szakít és màshoz megy? Én kétlem, hogy tartós lesz ez köztük mert exem semmit nem tanult, nem hagy időt, hogy fejlődjön stb....barátaim azt mondták az is lehet, hogy egy idő után visszajön mert a másik mégse jobb. Mit gondoltok?



2023. jún. 16. 12:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
64%
Remélem az a nő nem terhes máris...
2023. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elfelejtettem a korunkat. Én és exem 32 az a nő meg 37 éves.
2023. jún. 16. 12:59
 3/32 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de bevallon gondoltam rá bár akkor már cuccolt volna az exem hozzá. De anyagilag függünk egymástól szerintem azért van még ott vagy a rosszabb eset, hogy meglátja, hogy müködik e egyáltalán vele, ha nem akkor esetleg visszatáncol. -.-
2023. jún. 16. 13:01
 4/32 anonim ***** válasza:
94%

Na a 37 év pont az a kor amikor eljuthat oda egy nő hogy már az is mindegy kitől, csak legyen gyerek.


Talan nem ez van, de azt se tartom valoszínűnek hogy szakitas előtt csak munkatarsak voltak...

2023. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért gyanús, hogy ott már volt valami korábban is. Azért nem költözik oda valakihez csak úgy. Azt, hogy téged miért hitegetett közben, azt nem értem. De én már nem csodálkozom semmin.
2023. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Én is mondtam, hogy nem hiszem el, hogy semmi nem volt köztük. De ha fizikailag nem is, azért tetszettek egymásnak. De azt azért nem hinném, hogy egyik nap velem akar gyereket aztán nem sokra rá szakít és ahhoz a nőhöz megy. Angolul úgy mondják, hogy "rebound"kapcsolat. Amikor egyikből a másikba ugrik mindegy milyen céllal.

Nekem ez az egész így is zavaros, ezért érdekel kívülállók véleménye...9 évet eldob csak így, úgy hogy az utolsó pillanatig pesztrált a gyerektémával...

2023. jún. 16. 13:15
 7/32 anonim ***** válasza:
90%
Fura, az biztos. De te még visszavárod ezek után?
2023. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem költözött oda. Csak ott alszik. Minden cucca otthon van még. Munka után hazajön zuhanyozni, aztán megy hozzá...közben meg a szemetet is kiviszi, benéz a hütőbe meg ilyenek. -.- mit érdekli az otthoni helyzet akkor? Ezért gondolom azt, hogy nem tudja, hogy mi lesz a másik nővel, ugyhogy engem se enged el ami szemétség. De aztán lehet tévedek.
2023. jún. 16. 13:19
 9/32 A kérdező kommentje:
Hogy visszavárom-e? Az eszemmel tudom, hogy hiba lenne de mivel olyan friss ez az egész a szívem mást mond ami nagyon gáz tudom de ez van. Rémálom ami most megy.
2023. jún. 16. 13:22
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Na ne! Szóval a másik nővel alszik, de hazajár hozzád?? Mi van? Miért nem dobod ki a francba?
2023. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!