Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utàn rögtön új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utàn rögtön új "kapcsolat"?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megpróbálom rövidre fogni, de kérlek ne bántsatok így is magam alatt vagyok rendesen. Kiváncsi vagyok kívülállók, hogy látják ezt a szituációt.


Ex barátom 9 év után szakított 3 hete mert az utóbbi pár hónapban egyre többet veszekedtünk. Nem tetszett, hogy már napi szinten osztozkodnom kellett rajta a haverjaival és egyre frusztráltabbá váltam. Mindig is sok időt töltött velük ami alapban nem zavart, néha én is velük tartottam. Pár hónapja valahogy összejöttek neki a dolgok és eléggé stresszes volt ezért gondolom, hogy a haverokkal akart lenni már állandóan mert ők "búfelejtők". Mindeközben folyamat pesztrált már a gyerek témával és én hiába igyekeztem vele megértetni, hogy amíg nem szedi össze magát (persze támogattam és segítettem) így nem érzem, hogy MOST jó ötlet a gyerek. ő is egyre frusztráltabb lett és már szinte nem is volt egymáshoz jó szavunk.


Van egy nő akit február óta ismer mert a házán dolgozott (exem építőiparban dolgozik) és azonnal éreztem, hogy az a nő nekem nem szimpatikus és mondtam is, hogy nem tetszik ahogy körülötte legyeskedik. Akkor a nőnek is volt párja. Ennek ellenére rossz érzés volt bennem vele kapcsolatban. Mivel többnyire haverozott, tudom mert vagy ott voltam vagy ha nem akkor bele köszöntek a telefonba, ezért nem gondoltam volna, hogy lenne bármi köztük de aztán ki tudja...


3 héttel ezelőtt már nagyon veszekedtünk és neki lett elege. Màsnap a hugáéknál aludt, de 2.alkalomtól már annák a nőnél táborozik. Hpzzáteszem együtt lakunk még és néha haza jön de aztán megy vissza ahhoz a nőhöz. Ez nekem megalázó. Válltig állítja, hogy eddig a pontig semmi nem volt köztük de én nem nagyon hiszem.

De nekem ez fura, hogy szószerint az utolsó napig amikor még velem aludt a gyerek témát feszegette és akkor éjszaka is mondta, hogy legyen gyerek én meg visszakoztam, a fentiek miatt. Nem jelenti azt, hogy nem szeretnék. De nagyon is. Aztán 2 napra rá meg másik nőnél van.

Most komolyan...szerintetek ez komoly kettejük között? Tudom ez legyen a legnagyobb bajom, de számomra ez az egész nagyon zavaros. Miért feszegeti a gyerek témát az utolsó pillanatig aztán meg szakít és màshoz megy? Én kétlem, hogy tartós lesz ez köztük mert exem semmit nem tanult, nem hagy időt, hogy fejlődjön stb....barátaim azt mondták az is lehet, hogy egy idő után visszajön mert a másik mégse jobb. Mit gondoltok?



2023. jún. 16. 12:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Igy van kerdezo. Jobb, ha lezarod.
2023. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Csak nem értem, a viták előtt tök jól megvoltunk, nehezebb időszakokban rajtam kívül senki nem támogatta őt. A haverok se. Anyagilag is én hoztam vissza őt. Terveztük a gyereket régóta decaz utóbbi időben a viták miatt nem éreztem, hogy jó ötlet. Aztán meg így hirtelen..róla se én se senki más nem gondolta volna, hogy ilyet csinál. Mindezek ellenére (nem mintha számítana) de az a nő kétlem, hogy komoly lenne. Hisz "hazaengedi" nyugodt szívvel. Vagy csak okosan "játszik" nem tudom.
2023. jún. 16. 17:12
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja, mit hazudgal neki. Meg miket hazudott neked.
2023. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Szerintem egyikőnkkel sem őszinte. Ez az egész egy rémálom. Én nem ilyennek ismertem a 9 év alatt. Mindig olyan büszkén mutatott be embereknek, főleg anno a családjának. Nagyon jók voltunk együtt. Hiányzik az az énje. Valami elromlott út közben. De ezt továbbra se értem, hogy miért erőltette a gyerek témát szó szerint az utolsó pillanatig.
2023. jún. 16. 17:29
 25/32 anonim ***** válasza:

Hogy miért hozta fel a gyerek témáját 32 évesen ? Na szép... Sokan azt gondolják hogy csak a nők biológiai órája ketyeg és a férfiaknak mindegy hogy mikor lesznek apák. Hát ez közel sem igaz mindenkire, sokan szeretnének apák lenni mihamarabb, valahol az ősi ösztönök is erre serkentek: legyenek utódaid!

Az már persze más dolog hogy ebben az esetben az emberünk ha jól értem nem sokat tett azért hogy elhitesse veled, mennyire szép család lesztek és most már be is csapta a kaput maga mögött

2023. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Nem 32 évesen hanem évek óta sokszor mondogatta. Anyagilag viszont egyikünk sem volt a toppon. Volt, hogy én vesztettem el a munkám aztán volt, hogy neki nem volt munkája mert egyéni vállalkozó és pl a lezárások betett neki rendesen anyagilag. Én támogattam. Most már mindketten rendben vagyunk anyagilag, viszont most a viselkedése miatti veszekedések miatt tartottam a gyerekvállalástól.
2023. jún. 16. 19:06
 27/32 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül, hogy nem elég, hogy szakít, hanem szinte egyből máshoz megy. Esküszöm, mintha ez a 9 év semmit nem jelentett volna neki.
2023. jún. 16. 19:08
 28/32 A kérdező kommentje:
Ha volt valakinek hasonló esete elmesélné itt? Úgy értem, hogy szakított veletek a párotok és elég hamar mással volt. Vissza jött később, esetleg megbánta vagy csak az új nem is volt annyira jó mint hitte?
2023. jún. 19. 17:04
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Közeli rokon hasonló történetét tudom elmesélni:

11 éve voltak együtt, gyerek ott sem született, eleinte anyagi és egyéb gondok miatt, azután kiderült, hogy a férjnek csak lombikkal lehet gyereke, azt a feleség halogatta, végül nem került rá sor. A feleség adta be a válókeresetet, mint jóval később kiderült akkor már másfél éve viszonya volt egy munkatársával. A válás után kb fél évvel a volt férj külföldre ment dolgozni, azóta is kint él. A nő a szeretőjével akart új kapcsolatot, a válás után egy darabig még titokban járt továbbra is a szeretőjéhez, később akarta bejelenteni a kapcsolatot. Csak épp a szeretője nem vállalta fel a kapcsolatukat. Mint kiderült közben más női is voltak, az egyikük szült is neki (a válás után 3 hónappal) A nő csak a szülés előtt pár nappal tudta meg, hogy a szeretője apa lesz, de nem szakította meg a kapcsolatot. Azóta eltelt majdnem 3 év. A volt férj még mindig külföldön él. A nő és a szeretője már nincsenek együtt (másik történet, hogy miért), azóta sincs senkije. A szerető továbbra is ráhajt szinte minden nőre, a gyerekkel és az anyjával nem él együtt.

2023. jún. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
79%

#22

Sajnos sok ilyen van, hiaba adsz meg neki mindent mégse ertekel. Sőt van hogy annál kevésbé :(


Azt viszont ne akard hogy visszajöjjön. Szar alak, és tenyleg a fene tudja miket mond annak a nőnek rólad. De abban biztos lehetsz, hogy nem az igazat. Jó hogy nem lett gyerek, az se tartotta volna vissza.

2023. jún. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!