Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utàn rögtön új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utàn rögtön új "kapcsolat"?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megpróbálom rövidre fogni, de kérlek ne bántsatok így is magam alatt vagyok rendesen. Kiváncsi vagyok kívülállók, hogy látják ezt a szituációt.


Ex barátom 9 év után szakított 3 hete mert az utóbbi pár hónapban egyre többet veszekedtünk. Nem tetszett, hogy már napi szinten osztozkodnom kellett rajta a haverjaival és egyre frusztráltabbá váltam. Mindig is sok időt töltött velük ami alapban nem zavart, néha én is velük tartottam. Pár hónapja valahogy összejöttek neki a dolgok és eléggé stresszes volt ezért gondolom, hogy a haverokkal akart lenni már állandóan mert ők "búfelejtők". Mindeközben folyamat pesztrált már a gyerek témával és én hiába igyekeztem vele megértetni, hogy amíg nem szedi össze magát (persze támogattam és segítettem) így nem érzem, hogy MOST jó ötlet a gyerek. ő is egyre frusztráltabb lett és már szinte nem is volt egymáshoz jó szavunk.


Van egy nő akit február óta ismer mert a házán dolgozott (exem építőiparban dolgozik) és azonnal éreztem, hogy az a nő nekem nem szimpatikus és mondtam is, hogy nem tetszik ahogy körülötte legyeskedik. Akkor a nőnek is volt párja. Ennek ellenére rossz érzés volt bennem vele kapcsolatban. Mivel többnyire haverozott, tudom mert vagy ott voltam vagy ha nem akkor bele köszöntek a telefonba, ezért nem gondoltam volna, hogy lenne bármi köztük de aztán ki tudja...


3 héttel ezelőtt már nagyon veszekedtünk és neki lett elege. Màsnap a hugáéknál aludt, de 2.alkalomtól már annák a nőnél táborozik. Hpzzáteszem együtt lakunk még és néha haza jön de aztán megy vissza ahhoz a nőhöz. Ez nekem megalázó. Válltig állítja, hogy eddig a pontig semmi nem volt köztük de én nem nagyon hiszem.

De nekem ez fura, hogy szószerint az utolsó napig amikor még velem aludt a gyerek témát feszegette és akkor éjszaka is mondta, hogy legyen gyerek én meg visszakoztam, a fentiek miatt. Nem jelenti azt, hogy nem szeretnék. De nagyon is. Aztán 2 napra rá meg másik nőnél van.

Most komolyan...szerintetek ez komoly kettejük között? Tudom ez legyen a legnagyobb bajom, de számomra ez az egész nagyon zavaros. Miért feszegeti a gyerek témát az utolsó pillanatig aztán meg szakít és màshoz megy? Én kétlem, hogy tartós lesz ez köztük mert exem semmit nem tanult, nem hagy időt, hogy fejlődjön stb....barátaim azt mondták az is lehet, hogy egy idő után visszajön mert a másik mégse jobb. Mit gondoltok?



2023. jún. 16. 12:46
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Szakítottunk már. Ezért se értem. Amúgy most belegondolva simán odacuccolhatna hozzá de nem teszi. Anyagilag csak én lennék rottyon, ő nem.
2023. jún. 16. 13:40
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Unokahúgom másfél évig játszott hasonlót a férjével: Viszonya volt egy munkatársával, közben otthon meg családi körben előadta, hogy gyereket szeretne. Aztán amikor kiderült, hogy a férjének nem lehet természetes úton gyereke, a lombikot már nem vállalta be, szakított a férjével, beadta a válókeresetet, 3 hónap múlva már el is váltak. Aztán jól pofára esett, mert kiderült, hogy akivel viszonya volt, annak más nőkkel is volt viszonya és az egyiket fel is koppintotta még mielőtt az unokahúgom beadta volna a válókeresetet. A válás kimondása után 2 hónapra meg is született a gyerek, akiről persze csak a születése előtt pár héttel szólt az unokahúgomnak. Teljes egészében bővebb a sztori, jobb érzésű kutya elhányná magát tőle.
2023. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért csinálja? Mert kényelmes neki. Addig ezt a kiskaput se zárja be teljesen, amíg ki nem derül, hogy a másik működik-e. Te meg hagyod magad. Hát nem tudom...
2023. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha magátol nem teszi, pakolj neki össze te.

Gyomrom kifordulna (meg a szivem is lehet megszakadna), ha mielőtt megy a masikhoz hazajönne fürdeni, meg ezek szerint enni? (Benéz a hűtőbe)

Lehet megkerdezném, "Mi van ott nincs víz, meg nem ad kaját?!"

2023. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kérdező, de ez egy nagyon gáz sztori. Főleg az a része, hogy még nem dobtad ki, mint macskát sz@rni.
2023. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező már akkor is toszogatta, amikor még együtt voltatok, ez egyértelmű, csak úgy a semmiből nem menne hozzá lakni. Érthető, hogy a 9 év 9 év, de az nem, hogy még mindig együtt éltek és te arra vársz, hogy majd téged választ.Tudatosítsd, hogy hiába lenne veled újból más nőkkel ugyanúgy megcsalna, mint csalt. Nehogy gyereket csináltass vele, mert ő szívja meg a levét ennek a mérgező fekete levesnek.Tedd ki még ma es heverd ki, ha nem megy egyedül, akkor ott a pszichológus hozzá. Ha vele maradsz akár csak egy házban annál nehezebben tudsz túllépni rajta, annál tovább tart a folyamat. Nem szeret téged, akkor miért hagyod, hogy kihasználjon továbbra is?

Nem értem komolyan.

2023. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
81%
"Amúgy most belegondolva simán odacuccolhatna hozzá de nem teszi. Anyagilag csak én lennék rottyon, ő nem." - az az érzésem, hogy itt ez áll a háttérben. A kérdező kerülne rossz helyzetbe, ha elköltözne a pasitól.
2023. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szedje össze magát!
2023. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy jó hogy nem szültél neki gyereket. A többit felejtsd el.
2023. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, teljesen igazatok van! Gáz ez az egész és a viták ellenére én nem ezt érdemlem.
2023. jún. 16. 17:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!