Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kétszer féltékenykedtem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétszer féltékenykedtem és szakítana,nagyon kemény egy héten vagyunk túl ,hogy tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Mint ma kiderült a volt felesége állandóan féltékeny volt ezért is váltak el és veszített el mindent.

És nagyon fél hogy a szerelem és a szeretet ide kevés.

Féltékeny voltam valóban ok nélkül csak nagyon furán viselkedett de mint most így kiderült az én karácsonyi ajándékom és szülinapi bulim szervezte így,én hülye meg azonnal arra gondoltam hogy van valakije,pedig alapból nem vagyok féltékeny típus és okot sem ad rá.

Pont ezért is lépett meg a viselkedése.

Egy elvált férfi(49) aki ennyire megégette magát hogyan tudna bennem bízni és nem feladni ezt a kapcsolatot?


2022. dec. 17. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem ad okot feltekenyegre nem teszed, bízol benne.

(Persze bizonyos keretek között)

2022. dec. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

Hány éves vagy Kérdező - ha a férfi elvált és 49 éves?


El tudom azt is képzelni, ha van legalább 20 év korkülönbség van közöttetek - sok minden előfordul az életben.


Rám pedig egy 14 évvel idősebb férfi "féltékeny" még mindig - nagyon sokszor világossá tettem már, hogy SEMMILYEN ESÉLYE(!) nincs már nálam. Ha egyszer a volt feleségét szereti, akkor maradjon ott!!!


Engem olyan sokszor megbántott, hogy nincs már visszatáncolás. Játszmahelyzetek vannak és kész!

2022. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1 nem ad okot semmit sem tenyleg,magam sem értem miért mindjárt ilyenre gondoltam mikor mondta most eltűnik egy órára utána jön

Nem szokott ilyeneket csinálni az igaz de fura volt és magyaráztam neki

Ő egy nyugodt otthon ülős típus nem igazán vannak barátai otthonról dolgozik a saját kis végével


2

Nem igazán értem mit írsz vagy mire érted

Ok már 10 éve elváltak nincs képben a volt felesége

38 vagyok

2022. dec. 17. 18:27
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Azért nem mindegy a "féltékenykedés" mikéntje, módja, intenzitása sem, és az sem, hogy például mióta vagytok együtt.

A féltékenység szerintem sosem jó, de mondjuk a kapcsoalt elején bizonyos mértékben még aranyos is tud lenni. De amikor már gyakorlatilag az alapvető bizalmat ássa alá, az már nagyon irritáló, és kapcsolatromboló tud lenni.

2022. dec. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Aki nem megbízható, nem alapoz bizalmat az így jár majd minden nővel is.

Tanuljon meg egyertelmuen viselkedni, bizalmat ebreszteni másokban.

2022. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Ne elvárja a bizalmat a nagy semmire.

Ez nem igy mukodik.

2022. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4

Nem voltam durva csak kiröhögtem hogy soha nem mész sehova nem vagyok hülye nem orditottam vergődtem semmi ilyen

Másodszor viszont elmondtam a véleményem hogy ez már rohadt gyanús

A vége az lett hogy elvitt magával és kiderült anyámhoz ment a szülinapi meglepetés bulimon tervezett titkos lánykérés részleteit megbeszélni...

És akkor megmondta hogy így nem lehet tovább csinálni de nem is értettem hogy meg sem hallgat és most két napja beszélgetünk újra és ma mesélte el mit tett a volt felesége és retteg hogy megint ez lesz a vége

13 hónapja vagyunk együtt

2022. dec. 17. 19:11
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van kérdező.
2022. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

38N és 49F nem annyira nagy korkülönbség.


Első házasságod lenne Kérdező? Közös gyermekük van, vagy nincs a volt feleséggel?


Az utód nem szerepel a leírásban. Mi volt a válóok?


2-es válaszoló voltam.

2022. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
Aki mellett mindenki feltekeny ott nem a feltekeny a hibas.
2022. dec. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!