Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezeket? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezeket? Miért nem lehet normálisan megbeszélni?

Figyelt kérdés

Exem szakítás után konkrétan kocsmákba,meg haveroknak kibeszéli,hogy mi történt köztünk.De még a nemi életünket is leírta egy közös barátunknak.

Természetesen amiket elmesél azokból a fele nem igaz,például: hogy nem akartam megmenteni a kapcsolatot,mikor én könyörögtem neki,hogy ne adjuk fel.

Amikor meglát engem az utcán elfordítja a fejét,meg úgy csinál,mint aki tudomást sem vesz rólam,de oda-oda fordítgatja a fejét.Egyik barátom tegnap végre ,tudott vele személyesen beszélni,mert engem letiltott és azt állítja,hogy zaklatom őt,mert sokszor lát engem az utcán.Azt kérte hagyjam békén,pedig nem zaklattam,egyetlen egyszer írtam rá egy másik profilról,hogy zárjuk le normálisan ,de meg sem hallgatott.

A pletykálásra meg annyit fűzött hozzá,hogy annak beszéli ki akinek akarja,mert ő is része volt a kapcsolatnak.

Rá írtam utoljára egy hosszú szöveggel,békülési szándékkal,de meg sem nézte.

Miért ilyen rosszindulatú velem? Nem bántottam őt soha,és fáj,hogy kibeszél engem és hazugságot terjeszt rólam.



2023. jún. 28. 09:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%

Mert egy nagy gyerek.


Hülyegyerek.

2023. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
71%
Minek futsz utána? De őszintén. Gazdag? Aranyból van a farka? Vagy miért vagy ennyire szánalmas szolgalelkű rongy? Szard már le! Tiltás törlés. Nem akar tőled semmit.
2023. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg megbántva érzi magát és így kezeli. Az emberek valódi énje általában akkor jön elő, ha nem fűzi érdeke egy másik személyhez. Most láthatod, kivel voltál együtt valójában.
2023. jún. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Sajnos nem zárult le a kettőnk ügye,úgyanis feljelentettem nemi erőszakért.
2023. jún. 28. 09:28
 5/34 anonim ***** válasza:
71%
Megerőszakolt és még futsz utána? Te amúgy kezelés alatt állsz?
2023. jún. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
82%
Jól tetted!
2023. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%

Ha feljelentetted nemi erőszakért, majd te írogatsz neki, hogy rendezzétek a viszonyotokat, tudjad, hogy nem fog rád jó fényt vetni a tárgyaláson.

Pl ha valaki zaklat és te csak annyit válaszolgatsz, hogy hagyjon békén, azt sem szabad, mert onnantól zaklatás ha nem válaszolsz és nem hagyja abba.

Pl ez most hogy még te írogatsz neki és nem válaszol, ez bizony zaklatás a részrdről btk szerint éd te fogod a végén megütni a bokád. Erre nagyon vigyázz.

2023. jún. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Nem erdekel.Nem hagy engem beken a dolog.Megmondtam az ugyvednek is,hogy nem tudom feldolgozni,es azt sem hogy kipletykalja picit maskepp a dolgokat.Egyszeruen szivem szerint megvernem.
2023. jún. 28. 09:42
 9/34 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem a kérdező mentális beteg. Azért menekül előle a pasi.
2023. jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nem mentalis beteg vagyok.Hanem duhos es nehezen dolgozom fel,ami tortent velem.
2023. jún. 28. 09:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!