Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A gyermekem anyja ki beszél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyermekem anyja ki beszél a hátam mögött. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Az ex nejemmel már 5éve,hogy véget ért a kapcsolatunk.

Ő volt aki ki lépett,(egy 3éves kisfiúval) szerelem hiánya miatt idézem "Már nem úgy szeretlek téged mint rég és én szeretnék élni nem veled foglalkozni" mondattal minden szabad akaratát megadtam azonnal. De az első percétől kezdve közös ismerősöknek is kibeszél a hátam mögött.

Nagyon durván meg aláz engem mivel visszahallottam igy én érzem rosszul és borzasztóan kellemetlenül magam! :( Szinte el vannak fordulva az emberek felőlem.

Amit ő elkövetett hibákat azokat próbálgassa rám kenni, manipulál engem és az a típus aki elhiszi magáról, hogy ha elé álnak és hibáztassák is őt akkor úgy adja azt elő, hogy az a hibás aki épp rá kérdezett. Persze ennek eleget is tesz rendesen! Ő Teljesen ellenem fordult.

Mit lehet tenni egy ilyen furcsa "beteges" erősen rosszindulatú alamuszi nárcisztikus nővel ha muszály, hogy még is lássam őt sőt írnom is kell vele egy alap szinten a gyerek véget.


2023. júl. 13. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ne foglalkozz vele. Aki ismer, az úgysem fog neki hinni, másnak meg hiába bizonygatod. Ne törődj azzal, ki mit gondolhat rólad.
2023. júl. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tandris45 ***** válasza:
Aki igazán ismer és a barátod nem fog elfordulni tőled.
2023. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!