Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A következő pár kérdésre lennék kíváncsi, természetesen csak azoknak szól, akik szakítás után összejöttek az exükkel:

Mennyi idő telt el szakítás és újra összejövés közt?

Ha te szakítottál, te írtál rá újból? Ha ő szakított ő írt rád?

Beszéltetek szakítás után, mint barátok, mielőtt újra összejöttetek?

Hogyan találtatok újra egymásra? (közös progi, sok chatelés, ilyesmikre gondolok)

Milyen most a kapcsolatotok? Mióta tart?


Nagyon köszönöm aki megtisztel a válaszaival!


2023. júl. 17. 15:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Évek teltek el. Minimálisan tartottuk a kapcsolatot. Mindketten írtunk egymásnak. Az első találkozás volt a döntő, nem az írogatás. Akkor már tudtuk, hogy még mindig fontosak vagyunk egymásnak, de utána még átbeszéltünk sok mindent, mire újra kapcsolat lett.
2023. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hogyan váltatok el? Illetve kérdeztétek egymást az elmúlt évekről, kapcsolatokról?
2023. júl. 17. 17:25
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem személyes tapasztalatom, hanem az egyik barátomé:

- Ők folyamatosan beszéltek a szakítás ellenére is.

- Fél év után jöttek össze újra, talán a barátom hívta el randizni azthiszem, de a csaj is teljesen nyitott volt, meg adta a jelét a randin is.

2023. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
esetleg tudod, hogy ők miért szakítottak?
2023. júl. 17. 19:13
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha jól emlékszem sok volt a felesleges vita közöttük, csak nem nagyon ültek le megbeszélni a dolgokat, aztán jött egy érzelmi eltávolodás. De nem volt megcsalás meg semmi ilyen komolyabb szakító ok, kizárólag ez. Amikor újra összejöttek átbeszéltek mindent ami korábban konfliktust okozott. Nyilván ehhez kellet az hogy mind a ketten kicsit összekapják magukat fejben.
2023. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
akkor nekem, egy olyan szakítás után ahol a lány elmondása szerint szeret, de már nem annyira mint én őt, és ezért inkább szakít, lehet még később valami?
2023. júl. 17. 19:45
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlón mentem most keresztül most én is, azthittem lehet még valami, valamikor adott is rá jeleket az exem valamikor meg nem. Ha a legjobbat szeretnéd tenni magad számára akkor bármennyire is fáj elengeded. Én most kezdem el a szakítás feldolgozását emiatt, félév csúszással, magyarul ment egy fél évem a kukába.
2023. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
és utána mondta, hogy nem lesz semmi? és ha majd fél év múlva rád ír hogy megbánta, visszafogadod?
2023. júl. 17. 20:04
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázta hogy maximum barátként gondol rám. Az hogy mi lesz félév múlva, senki sem tudja. De tedd fel magadnak is a kérdést ha esetleg ez meg is történik fél év múlva, akkor úgy akarsz ott állni hogy még mindig ezen kattogsz, vagy úgy aki újraépítette az életét, és adott esetben boldog egyedül is.
2023. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Sírva váltunk el, szerettük még egymást és a köztes időben is, de erről közben nem beszéltünk. És igen, utána mindent átbeszéltünk, ami a közbülső időben történt.
2023. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!