Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A következő pár kérdésre lennék kíváncsi, természetesen csak azoknak szól, akik szakítás után összejöttek az exükkel:

Mennyi idő telt el szakítás és újra összejövés közt?

Ha te szakítottál, te írtál rá újból? Ha ő szakított ő írt rád?

Beszéltetek szakítás után, mint barátok, mielőtt újra összejöttetek?

Hogyan találtatok újra egymásra? (közös progi, sok chatelés, ilyesmikre gondolok)

Milyen most a kapcsolatotok? Mióta tart?


Nagyon köszönöm aki megtisztel a válaszaival!


2023. júl. 17. 15:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
őszintén gratulálok nektek #1es. legyetek mindhalálig boldogok egymással!
2023. júl. 17. 22:10
 12/18 anonim ***** válasza:
Köszi, azon vagyunk. :)
2023. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Max 1 hònap szûnet utàn ujra ôssze jöttûnk! Nem birta elviselni, hogy màs férfi öleljen!
2023. júl. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
bárcsak nálunk is így lenne... hogy rájönne majd erre, ezért imádkozom
2023. júl. 18. 09:00
 15/18 anonim ***** válasza:

Nálunk most van az elengedés időszak, 3 hete szakítottam, mert elkezdett egy másik pasival találkozgatni.


A gond az, hogy egy albiban vagyunk, mert a pasihoz nem tud költözni, és jelenleg én sem tudok dobbantani.


De..


Tudom, hogy ez az egész egy fa.szság, mert megmondta, hogy nem akarja elengedni a másik csávót, és részéről az együttélési problémák megöltek mindent.


Együtt lakunk, egy ágyban alszunk, szex is van még, de minden nap randiznak.


Én meg nem vagyok képes elengedni!


Kb belehalok, és pont azon agyalok, ha majd elköltözik a fa.szkalappal, akkor hátha rájön, hogy ez nem az, amit keres, amit megszokott, és visszajön.


És igen, tudom, hogy nem kéne, de visszafogadnám.


Szar ez.....

2023. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
teljesen megértelek. tényleg. legalábbis abból a szempontból biztosan, hogy reméled hogy visszatér, és hogy visszafogadnád. pontosan ugyanígy vagyok. Neked is rengeteg erőt és kitartást kívánok
2023. júl. 18. 10:34
 17/18 anonim ***** válasza:

Az a legrosszabb, hogy szeretem ugye, ezért el kell engednem, hogy megpróbálja vele, hátha vele boldog lesz, de amig együtt lakunk, egy ágyban alszunk ez nagyon fájdalmas.


A szerelem szép, de végül kiaszott egy sz

.ar helyzet!

2023. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
szerintem nem lesz boldog vele. és visszamegy majd hozzád. nem szeretnék persze hamis érzelmeket táplálni, csak én is ebben reménykedem... mindannyian ebben reménykedünk
2023. júl. 18. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!