Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan szakitok ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakitok ezért?

Figyelt kérdés
Szóval 3 honapja járunk, le is feküdtünk párszor. Párszor beszélgettünk is a szexről is, és bevallotta, hogy ő nem szokott maszturbálni. Kérdezetem de hogyhogy, és az volt a válasz, hogy nem is érdekelte soha. Én így nem akarok vele lenni, mert nekem meg fontos a jó szex. És hogy tudná legalább ő, hogy neki mi a jó, ha sose próbálta?

2023. júl. 19. 14:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Jogod van hozzá, mondhatnám a te döntésed...de eleve, ha mondjuk jó a szex, akkor csak ezért szakítani??

Ha meg rossz, az sem feltétlenül azért van, mert nem maszturbál...

2023. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szoktam masztizni, és nem is érdekelt soha. Semmi köze ennek a jó szexhez. 7 éve vagyok a párommal.

N

2023. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12. Baromira érdekelne, hogy milyen a jó szex, nektek akik nem maszturbáltok.
2023. júl. 19. 18:56
 14/18 anonim ***** válasza:
90%

Kell egy férfi,akinek kemény farka van,birja egy órát,másfelet,ha kell.Az öt perces szexet is szeretem,de inkább a hosszabbat.Szeressen nyalni,én imádok szopni.Ne legyen szégyenlős.Legyen magabiztos.Én sok mindenre hajlandó vagyok.Szeretek csókolózni,ha szopogatjßk a mellem stb.Megfogom a kezét,oda rakom ahova akarom.

Ezeket le kell írni.Az,hogy megujjazod magad a közelében sincs a szexnek.

2023. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon furcsa, de nekem van egy barátnőm, aki nem maszturbált elmondása szerint soha. Ettől függetlenül él nemi életet, már férjezett és képes pl. többszörös hüvelyi orgazmusra is.

Én maszturbálok 12 éves korom óta, 18 éves korom óta rendszeres a nemi életem és játékszereket is próbáltam már, de pl. hüvelyi orgazmusom még sose volt. :D

Érdekes dolog ez, hiszen a csapból is az folyik hogy az orgazmus a nőknél egy tanulható/kitapasztalható dolog, csak sokat kell gyakorolni mondjuk magadon is, hogy hogy lenne jó.

Hát, van akinek könnyebben jön. :D

2023. júl. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök sem szereti a másikat. Majd lesz Neki is, Neked is, akivel jó lesz a szex.
2023. júl. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
A maszturbálás meg a jó szex nem ugyanaz. Úgy beszélsz róla mintha szinonimák lennének...wtf?
2023. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Hàt kettőtök közűl Te vagy rettenetesen buta ebben a témában. Szakíts, de ez Téged minősít.
2023. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!