Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy szakítás után ezt érzem?

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottam a volt barátommal (8 év kapcsolat után).

Én már 2 hónapja összejöttem egy sráccal akivel randizunk, most megyünk együtt nyaralni is, de igazából nem nevezném még párkapcsolatnak, bár mindketten elköteleződtünk a másik iránt.


Viszont az exem a napokban összejött egy teljesen vadidegen lánnyal (az insta képek tanulságai alapján) és ez most valamiért teljesen váratlanul picit furcsa érzéseket keltett bennem, amire nem is számítottam.

Ez normális dolog, más is tapasztalt már ilyet akkor is, ha ő volt a "szakító fél" és korábban azt gondolta, hogy érzelmileg teljesen eltávolodott a másiktól?

Szeretném ezt a helyén kezelni, mert nagyon meglepett ez az érzés, de ha a többség azt mondja, hogy ez megesik és ideiglenes, akkor nem aggódom. :)))



2023. júl. 19. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván túllépett rajtad fél év után, és ez zavarja az egódat, normális érzés
2023. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1-es: Igen, valószínű ez történik. Legalábbis merem remélni, hogy csak ennyi, mert erre nem számítottam, hogy bármilyen érzést ki tud belőlem váltani még az exem.

Anno amikor eldöntöttem, hogy szakítani akarok, akkor végigfuttattam a fejemben pár "szimulációt", hogy elképzeltem őt más lányokkal gondolatban és nem érdekelt, meg hogy milyen lenne, ha megcsalna. Egyáltalán nem érdekelt még a gondolata sem. Sőt, sokszor direkt azért küldtem el haverokkal bulizni, hogy csaljon már meg és hagyjon el, mert gyáva voltam szakítani eleinte...

2023. júl. 19. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Átmeneti lehet, de ha te nem vagy szerelmes a jelenlegi párodba, akkor ne légy vele.
2023. júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as: Nem hiszek a szerelemben, szerintem elképesztően túl van lihegve, misztifikálva a téma. Vonzalom van, kémia van, bizalom van, onnantól pedig az igazi mély érzések idővel kialakulnak. Mindenki 2-3 évente ki-be ugrál kapcsolatokból, mert hajszolja a szerelmet. Túl van misztifikálva véleményem szerint, de ez csak az én személyes véleményem.
2023. júl. 19. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért zavar az ex magánélete? ^^
2023. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális, de légy tudatos, mert a mostani kapcsolatnak árthat, ha túlságosan ebbe beleragadsz.
2023. júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
1: Perfect! De szerintem ez teljesen egészséges reakció. No para, kedves kérdező! :)
2023. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem követjük az ex életét.
2023. júl. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!