Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Éreztetek azóta így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek azóta így?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy akivel akár évekig is együtt voltál, és minden porcikáját, lépését imádtad, őszintén szívből úgy gondoltad, hogy ő élete szerelme, elhagyott téged, majd utána jött egy másik férfi/nő, akit jobban tudtál szeretni?

Sok helyről hallom, hogy az első igazi nagy szerelmet nem lehet elfelejteni, és senkit sem fogsz annyira szeretni soha, mint ahogy őt szeretted.


2023. júl. 20. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"annyira szeretni"


Mennyire? Van a szeretetnek mértékegysége? Le tudod mérni hogy kit mennyire szerettél?

Szerintem mivel minden ember más, ezért valahol nem ugyanúgy szeretjük minden partnerünket, hanem másként. Mert az illető sem ugyanaz, nem lehet mindenkihez ugyanakkora intenzitással kapcsolódni. Vagy legalábbis nem lehet lemérni.

Más személyiségű emberek más habitussal rendelkeznek, nem is lehet egyformán kapcsolódni mindenkihez, ők sem ugyanúgy reagálnak ránk.

Úgyhogy mindig lesz különbség abban, hogy kit "mennyire szeretsz". Arról nem is beszélve ahogy idősödünk úgy változunk, tapasztalatokat szerzünk, időnként racionálisabban gondolkodunk, és van hogy ez kerül előtérbe a kamaszos rózsaszín ködös szerelemmel szemben. De szeretet az egyik is és a másik is, csak más minőségű.

2023. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szakítasz és még fáj, mindig azt hiszed, hogy soha többé nem fogsz mást szeretni. Aztán meg dehogynem! Az érzelmek hormonális dolgok, elmúlnak.
2023. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Mennyire? Van a szeretetnek mértékegysége? Le tudod mérni hogy kit mennyire szerettél?"


miért kell kiforgatni... eléggé egyértelmű szerintem.... annyira szeretni, hogy mindent megtennél érte, és mindent feladnál érte... ha így jobb


ettől függetlenül köszönöm a válaszokat!

2023. júl. 20. 12:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom magamnak, én bárhogy érezhetek okkal történik... nincs teljes rálátásom a miértre. A legfontosabb, hogy eljutottatok a szakításig, ami azt jelenti mégsem volt minden tökéletes. Lehet lesz akivel jobban fogod magad érezni és visszatekintve jó döntésként fogod megélni. Ha ő volt az igaz szerelmed lehet visszatér, bár én jelen felfogásommal úgy gondolom, hogy az igazi ragaszkodik annyira, hogy nem enged el.
2023. júl. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!