Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hibásnak érzem magam, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AidenPearce kérdése:

Hibásnak érzem magam, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Azért érzem magam hibásnak, mert mondtam neki nagyon csúnya dolgokat, meg ellöktem csomószor magamtól. Már szakitott velem egy hónapja körülbelül, de minden nap gondolok arra amiket csináltam, 2 évet voltunk együtt. Miután szakitottunk, még beszélgettünk, meg ő akart 3x is találkozni velem, mivel én voltam az egyetlen aki foglalkozott vele elmondása szerint. Amikor találkoztunk, mindig hosszan ölelt meg, meg mondta, hogy hiányoztam, de nem akar velem kapcsolatot, de nagyon úgy viselkedett, mintha együtt lettünk volna még. Szombaton mikor mentünk hazafele, megfogta a kezem meg megölelt, de én mondtam neki, hogy nekem ez fáj, ne beszéljünk többet. Ez péntekig tartott mivel felhivtam, hogy nagyon hiányzik meg hasonlók, azt mondta, hogy ő már elindult az elengedés útján, meg hogy ő már ismerkedik, meg hogy foglalkoznom kellett volna vele, őszintén nagyon fájt amit mondott. A szülei szerint én voltam eddig a legjobb párja, most először látták rajta, hogy szerelmes. Viszont. Rengetegszer leszarva éreztem magam, mivel mindig lovagolt, az elején ekisértem meg segitettem neki egy évig, de egyszerűen sose éreztem azt, hogy ő bármiben is segitett volna, mivel még egy pohár vizet sem volt nekem képes hozni amikor megkértem rá. Rengetegszer elmentem vele koncertre, olyanra, ami nekem nem is tetszett, de elkisértem, ő sose jött el velem, pedig olyanra mentem, amit ő is szeretett hallgatni. A barátaimmal mentünk valahova, akkor megkérdeztem, hogy jön e velünk, de persze rengetegszer nem jött mert lovazik. Ha meg mégis jött akkor meg mindig "rosszul" érezte magát, fázik, fáradt (ugy hogy egész nap csak otthon fekszik) ez az amaz, az elején persze felmentem vele, de már elegem lett belőle és mondtam neki, hogy menjen fel egyedül. Az autóját is a 0-ról összeraktam és nem sokszor volt képes ő jönni hozzám és nagyon rosszul esett. Néha nagyon tud hiányozni, néha meg örülök neki, hogy nincs.

Szerintetek én vagyok a leghibásabb az egészben? Vagy inkább ő? Napok óta ezen agyalok sajnos.



2023. júl. 21. 19:12
A kérdező szavazást indított:
Én vagyok a hibás
Ő volt a hibás
5 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mindketten. Engedd el.
2023. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten. Nem passzoltatok annyira, hogy hosszútávon boldogok legyetek, nem feltétlen elég a szerelem, ha nem élvezitek egymás társaságát programokban, amit mindketten együtt szívesen csinálnátok és tehernek élitek meg. Majd mindketten találtok olyat, akivel ezen a részen jobban passzoltok.
2023. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mendy98 ***** válasza:
100%

Itt mindketten hibásak voltatok.

Nem illetek össze egyszerűen

2023. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem rohadt manipulatív a kérdésed! Leírsz róla egy csomó infót, hogy ő hogyan viselkedett, de a másik oldalról nem írsz semmit, csak valami homályos félmondatot! Akkor lenne értelme ennek, ha az ő leírása is olvasható lenne!


Egyébként meg irreleváns, hogy ki a hibás. Leírod, hogy milyen rossz volt neked, akkor most szedd össze magad hozzá, hogy reálisan tudj erre tekinteni, és te is belásd, hogy jó, hogy vége. Lesz lehetőséged olyan nőt találni, aki úgy viselkedik veled, ahogy neked jó.

2023. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Azt gondolom hogy jó hogy szét mentetek,ez halálra volt ítélve gyárilag.
2023. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyikőtöknek sem sikerült a másikra hangolódnia és megérteni egymást
2023. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!