Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az normális, hogy felhívtak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy felhívtak az exem szülei?

Figyelt kérdés

Első kapcsolatunk volt de szerintem ez nem szokás. Nagyon nem tudom hova tenni.


Két év után szakítottam vele tegnap, azt tudom, hogy rosszul viselte, de na... Ma reggel így hajnali időkben csörgött a telefonom, nem ismertem a számot, ha ismerem nem veszem fel :D Beleköszön exem anyja, hallom hogy exem sír, az anyja meg szintén sírva számonkért, hogy én hogy tehettem ezt a fiával. Aztán az apja átvette a telefont és ő normális hangon osztott ki, hogy miért csináltam ezt, meg hogy miattam pszichiátriára kell majd vinnük, meg hogy nálam ez lehet rutin (életem első szakítása volt...), de ilyet nem lehet csinálni.


Elvileg nem ő küldte rám őket, de basszus ha én észrevenném, hogy a szüleim hívják az exemet kiverném a telefont a kezükből :D Ja és exem 21 éves, így még bizarabb a helyzet, bár azt már tudtam, hogy anyuci pici 5 éves fia (ez is szakító ok volt). Szülőknek lehet ez hirtelen jött de mi már hónapok óta állunk rosszul.


Veletek volt már ilyen?


2023. júl. 24. 07:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem normális dolog, biztos kétségbe van esve a gyerek, a szülei meg próbálnak segíteni.
2023. júl. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Velem meg nem, de most te vagy naluk a bunbak, akit lehet okolni. Szerintem ne foglalkozz vele, duhbol csinaltak, ki akartak adni magukbol. Eld az eleted tovabb :)
2023. júl. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de aki ennyire "gyerek" még, hogy ezt képes hagyni azzal tényleg jobb ötlet volt szakítani. Igazából pár hónap múlva ezen nevezni fogsz..


Az pedig nem a te dolgod, hogy hova kell vinni mert kiborul... vagy ezek szerint neked innentől kényszerből vele kell maradnod, hogy ne boruljon ki a srác. Hm.. érdekes gondolat menet.

2023. júl. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebből is látszik hogy jól döntöttél. Gyerek még.
2023. júl. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a sztori esett meg velem, csak én 1 év után szakítottam és 30 éves volt a srác. De ugyanúgy zokogott, ugyanúgy felhívott az anyja, csak még azt is hozzátette, hogy igazán lehettem volna toleránsabb, megcsalni sem kellett volna és most a nyakukba varrtam.

(Drogos volt és mentálisan beteg, emellé okádék személyiség, ő csalt meg, és igen, a saját anyja is úgy élte meg, hogy a nyakukba varrtam…no comment)

Kérdező:szard le őket, ez már nem a te bajod, ne foglalkozz vele, ez is túl sok volt, amit elviseltél ezek szerint.

2023. júl. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 évig voltam együtt az exemmel, undorító nárcisztikus személyiség volt. Elmondta, hogy én mekkora egy senki vagyok, bla bla (nem csaltam meg, semmi ilyesmi). Szakítottam vele, rá pár napra felhívott az anyja, hogy beszéljük meg (nem akartam többet beszélni sem vele), ne válljunk szét, nagyon el van keseredve az exem. Nem érdekelt, megmondtam hogy nincs mit beszélnünk.

Mit látok 2 nap múlva? Hát az exem kapcsolatban van egy számomra ismeretlen nővel, ezt facebookon ki is "jelentették", ráadásul úgy, hogy nekem facebookon még közös képünk volt fent. Szóval valószínűleg csalt az az ótvaras...

A pláne meg az, hogy kb 3 hónapja voltak együtt a nővel, és rám ír, hogy hibázott és FOGADJAM VISSZA. 🤣🤣🤣

2023. júl. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem normális. Az exed 21 évesen nagyon éretlen személyiségnek tűnik (a szülei sem teljesen százasok mondjuk). Én tiltanám a számukat, megkímélvén magam a további kellemetlen beszélgetésektől.

Mi 6 év után mentünk szét az exemmel, viszonylag békében váltunk el. A családjából az anyukája és a tesója írt (!) pár sort, hogy örültek, hogy megismertek és sajnálják, hogy már nem találkozunk többet. Ez kéne szerintem, hogy legyen a normális (vagy hogy egyáltalán nem jelentkeznek).

2023. júl. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek joga van szakítani! Nem is értem az ilyen embereket, mit gondolnak ha rossz egy kapcsolat majd neked kutya kötelességed leélni a fiacskájukkal egy életet, mert nem szabad vele szakítani?

Egyesek nem tudom hová teszik a józan paraszti eszüket (már ha van nekik)?

Jól teszik ha pszichológushoz viszik a srácot, mert az azt jelenti hogy nem kapott normális nevelést, nem tud elviselni egy szakítást, kell neki a szakember.

2023. júl. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Halljátok :D Az anyja írt egy kommentet a profilképem alá Facebookon, hogy az exem mindent megtett értem de nekem ez sem volt elég és kitéptem a szívét :D Ezt azonnal töröltem, de öt perc múlva megint odaírta. Megint töröltem, most az elmúlt fél órában még nem írta újra.
2023. júl. 24. 10:07
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
tiltsd le oket azonnal
2023. júl. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!