Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exbarátnőm miért nem adja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátnőm miért nem adja vagy küldi vagy juttatja vissza a cuccaim? Amúgy egy féléve azt mondta egy közös ismerősünknek, hogy oda vissza, a közös ismerősünk engem erröl értesített, de azóta sem egyeztettek időpontot.

Figyelt kérdés
Azóta sem történt semmi ez 7gybrn? Miért? És vajon mire kellenek neki a dolgaim? Sajnos nem ott él, ahol a cuccaim vannak.

2023. aug. 11. 05:36
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
52%

Minek neked a cuccaid, ha már kb. 8 hónapig megvagy nélkülük?

Ha tudod a címet, már rég elmehettél volna értük.

nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
De nincs ott Ő, és azt sem tudom, hogy van-e ott valaki. Ő ígérte meg a közös ismerősünknek hogy elviszi, velem nem szeretne találkozni. Még rájönnék hogy csak kihasznált és átvert.
nov. 28. 16:43
 23/47 A kérdező kommentje:
21! Mert azok az én dolgaim és ez bizony, és ha becsületes lenne már rég vissza adta vagy vissza jutatta volna És ez már bizony lopás. Feljelentés. Ennyi. Azért egy nő aki első pillanattól átvert, gondolhattam volna nincs benne ennyi becsület. Aki a gyerekeinek hazudik az a párjának is, és ez meg már lopás. Nagyon rá fog fizetni ezt garantálom. Hogy mekkora egy mocskos hazug tolvaj az!
dec. 25. 10:11
 24/47 anonim ***** válasza:

Azért az sem mindegy, milyen cuccokról van szó.

Pár alsógatya és póló, vagy mondjuk komplett házozi rendszer.

Amúgy édes mindegy, mert ha számlákkal nem tudod igazolni, hogy a tiéd, a rendőrségen körbe fognak röhögni, hiszen ezzel az erővel bárki mondhatja bárkinek a dolgaira, hogy "dehát az az enyém", érted.

dec. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Vannak olyan dolgok amit számlával tudok igazolni.
dec. 26. 06:17
 26/47 A kérdező kommentje:
És több tanúm is van, például az a közös ismerősünk, akihez már lassan egy éve majd vissza a cuccaim, de az exbarátnőm egy lépést nem tett ennek érdekében. Természetesen tud róla hogy más módon sem kaptam meg.
dec. 26. 06:44
 27/47 anonim ***** válasza:

Ne huzd az idot. Jelentsd fel lopasert.


Majd egyeztet idopontot a BRFK-val. 👍

jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
62%

24-es vagyok.

Ebben az esetben (ha számlával tudod igazolni a tulajdonjogot) simán tehetsz feljelentést, de csakis azokra a dolgokra, amit tényleg le tudsz igazolni. Az, hogy a közös ismerősöd mit mond, szintén nem fogja érdekelni a rendőrséget, mondani mondhat bármit. Ergo, amiről van papírod, azért feljelentheted, a többire viszont keresztet vethetsz.

Emellett így is hosszadalmas folyamatnak nézel elébe, kérdés, hogy neked megéri-e ennyi hercehurca, ezt már neked kell mérlegelned.

jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
62%

22 - "De nincs ott Ő, és azt sem tudom, hogy van-e ott valaki."

Menj oda, és nézd meg.

jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

10 hónap után kaptam vissza gls-el.

Nem lakik messze csak én nem akartam menni érte mert fájt volna ha látom.

Ő meg tipkus falusi.(Bocs a falusiaktól)

Ki nem mozdul a faluból.

jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!