Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan csábíthatnám el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábíthatnám el az egyik ismerősünk férjét?

Figyelt kérdés

Még soha nem csábítottam, nem voltam kezdeményező. Hogyan kell hozzáfogni? Úgy érzem apró jeleket talán öntudatlanul is adhattam, de szeretnék egy kicsit egyértelműbb lenni. 42 éves, orvos, érzékeny ember.


A helyzet megítélése bocs, de nem érdekel. Aki nem szimpatizál a szeretői helyzetekkel, nyugodtan mondja el a véleményét egy erre vonatkozó kérdésnél. Ez nem az :D Köszönöm, ha nem offolsz!



2021. febr. 17. 15:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Én csak kommenteket jöttem olvasni:DD
2021. febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Remélem nem jönnek olyanok, amik miatt érdemes elővenned a popcornt :)
2021. febr. 17. 15:16
 3/34 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem csábítás hanem becstelenség, ráadásul ismered a feleségét, úgyhogy egy aljas féreg dolog, úgyhogy fogalmazd át a kérdést.
2021. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy érzékeny, nem vagy virágszál, nem tudsz csábítani. Akkor mit tudsz amiért szóba állna veled? Legalább nagy melleid vagy kisportolt tested van? :D
2021. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Hát szöveget értelmezni azt pl. igen, ennyiben mindenképpen előtted járok. Mióta lehet egyetlen részterületre vonatkoztatott kijelentést egy egész emberre generalizálni, te kétlábonjáró frusztráció?
2021. febr. 17. 15:24
 6/34 anonim ***** válasza:
82%

Azt hittem a csábítás könnyű feladat minden nőknek?!

Amúgy hogy érzed , bukna rad, jó vagy nála?

2021. febr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság ha ő nem kezdeményez, szerintem arra se vevő, ha valaki kelleti magát neki.
2021. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
10: Igen, azt érzem. Csak ki akarom próbálni, milyen amikor az első nagyobb lépést én teszem meg. Nyilván van száz ötletem, de biztos vagyok benne, hogy vannak itt nálam tapasztaltabb femme fatale-ok :)
2021. febr. 17. 15:33
 9/34 A kérdező kommentje:
11: Honnantól számítod a kezdeményezést? Ha egy buliban pecekre magához szorít, megölel, az kezdeményezés? Vagy csak egy kicsit becsípett haver érzelgős gesztusa?
2021. febr. 17. 15:34
 10/34 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, hogy van-e egyáltalán értelme belevágnod. Az orvosok nem hülyék. Egy hülye kis mitugrász aktatologató ügyintéző lehet hogy még boldogan is mesélné másnak, hogy egy nő elcsábította, így történik valami az unalmas kis életében, de szerintem csakis veszthetsz ezzel az egésszel. Még ha sikerül is, a felesége nem fogja hagyni, és az a minimum, hogy szarul fogod érezni magad, mert szétbarmoltál 1 kapcsolatot, de ha mégsem, akkor is elterjedhet, hogy mit csináltál, sok utálód lehet, szerintem nem éri meg. 31/F
2021. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!