Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális ez ha szakítás előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez ha szakítás előtt ilyenen gondolkodsz?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyunk de lehet hogy vége.

Én azon gondolkodom hogy mi lesz vele, hova megy, hogy jár be dolgozni, mi lesz a vendégkörével. Vagy mi szétmegyünk, én elmondom neki hogy vége,és még e fájdalom után még ezt is intézze a sok más mellett, ergo romba döntöm az életét.


2023. szept. 5. 08:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Mi az, hogy lehet, hogy vége? Miért van vége?
2023. szept. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Mi lenne? Ami nélküled is lett volna. Nem te vagy a világ közepe, hogy nélküled valaki ne tudna élni.
2023. szept. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szánalomból ne legyél vele, hidd el jobban fog boldogulni utána, lehet egy átmeneti nehéz időszak de utána hálás lesz neked h szakítottál mert ra fog találni önmagára, és boldogabb lesz mint most amikor azt hallja csak hogy mi lenne vele nélküled
2023. szept. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt hogy a kapcsolatban indított melyzuhanást tönkretette magát is a munkahelyét meg a kapcsolatunkat is.


Addig semmi baja nem volt mig egyedül volt.

Párkapcsolatban valamiért deviáns lesz.

2023. szept. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem szánalomból vagyok vele. Dolgozunk a kapcsolatunkon de az is lehet hogy nem sikerül.


Nem mondtam hogy en vagyok a világ közepe de magamban ilyeneken is gondolkodom mint amit fent írtam.

2023. szept. 5. 09:10
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Normálisnak tekinthető bizonyos fokig. De ha nem működik a kapcsolat jobb szakítani, mert ezerszer rosszabb együtt mint külön.
2023. szept. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%

Normális ez a gondolkodásmód. Azt jelenti hogy vannak érzéseid, empatikus vagy, hiába vége, nem mint egy fatuskó leszarod mi lesz vele.

Ebből látszik hogy igazán szeretted.

2023. szept. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
60%

Ezek szerint te egy gyerekkel élsz együtt, aki nélküled nem tud megcsinálni semmit?

Nélküled nem lesz munkája, nem tud bejárni dolgozni stb?

Mert ha ez így van, akkor régen rossz az egész kapcsolat maga is!

Ha ő nélküled életképtelen, akkor a párkapcsolatban/házasságban is az lenne.

Lehet hogy amíg nincs olyan helyzetbe hozva addig nem is fog kiderülni róla hogy képes e az önálló életre. Vagy ez csak a te fejedben jelenik meg, és ha ő rá lenne kényszerülve egy esetleges szakítás esetén, akkor egész jól boldogulna nélküled, mert a szükség rávinné!

Te úgy látod magatokat mintha a szülője gondviselője vagy gyámja lennél.

2023. szept. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, nehéz helyzetbe kerül a szakítás miatt, akkor normális, ha próbálsz segíteni neki. De felnőtt embernek meg kell tudni birkóznia ezzel.
2023. szept. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Noren1989 ***** válasza:
100%
#8, ő asszem a műkörmös csajjal együttélő fricc, aki màr közel 6-8hónapja fontolgatja, h kiteszi a nőt.
2023. szept. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!