Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális az,ha a párom veszeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az,ha a párom veszekedés közben lökdös, és leszorít az ágyra?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt a párommal,de sajnos számomra már 1-2 dolog nem fér bele a kapcsolatomban... veszekedés során szokott lökdösni, leszorítani az ágyra...és odáig fajul a dolog,hogy elsírom magam közben...de őt ilyenkor ez nem is érdekli. Szakításon gondolkodom... nem tudom,hogy helyesen cselekednék-e... és igen, már nagyon sokszor adtam neki egy "utolsó" esélyt. Az utóbbi időben kissé elkezdett velem csúnyán beszélni, ezt tudtára is adtam,hogy nem tetszik és beszéljen egy kicsit több tisztelettel velem.

2023. szept. 12. 16:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Persze, egy bantalmazo kapcsolatban ez alap
2023. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. Elsők vagyunk egymásnak, így igazán még én se tudom,hogy mi is számít bántalmazásnak...
2023. szept. 12. 16:56
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Hat igen, egyszer egy idos ember mondta nekem, hogy "Az emberek nem valtoznak, sot, oruljunk ha olyanok maradnak amilyenek, mert inkabb a negativ iranyba szoktak gondolkodasban is haladni"


Es ezt rengetegszer eszreveszem.


Ez fizikai abuuzus. Nem tudom oszinten rendorsegi eset is lehetne ha nagyon akarnad, de van egy erzesem hogy te majdnem mindenaron ragaszkodnal hozza. Ha nekem lenne parom aki ilyet csinal rendszeresen total otthagynam.


Ne gondolkodj szakitason, szakits. Ez racionalisan szerinted sem oke, biztos vagyok benne. Most vallottad be. Csak gondolom felsz hogy egyedul leszel meg ilyenek. Csoportos talalkozora jarok es annyi ilyenrol hallok nok teren, hogy hiaba eroszakolja meg, veri mindennap lilara, szol valami teljesen semlegeset es szajba b*sza szoszerint amiert azt mondta.

2023. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerencsére engem még sosem ütött meg és nem is ütne meg, csak leszorított és lökdösött... Mondtam neki,hogy vége... hétvégén költözöm vissza..
2023. szept. 12. 17:01
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem vár bantalmazással 7 evig. Kam.
2023. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked belefér?Nekem ez nem normális dolog.
2023. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
7 éve vagytok együtt és eddig nem zavart ez?
2023. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Több lehetőség van: vagy dobod, vagy felveszed a kesztyűt vele szemben és nem hagyod magadat, vagy hagyod a továbbiakban is, hogy ilyen legyen.
2023. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
Nemsoká ki is dob mivel már szakitást provokál.
2023. szept. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
Unalmas vagy!
2023. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!