Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudok egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok egyszerűen túllépni?

Figyelt kérdés
10 hónapja szakítottunk, de azóta is minden nap ő jár a fejemben, abban remélnykedem, hogy összehoz minekt újra a sors, egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Mi segíthet hogy végre tovább tudjak lépni?

2023. okt. 3. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Másik:

Pasi

Hobbi

Probléma


Még nincs új aki kitölti a személyével az űrt, addig nem enyhül.


Még az segít ha magadat felturbózod annyira hogy Rengeteg új élményt szerzel ezáltal új inger ér, új emberek, akár csak barátok, programok események. Mind ami új, előbb utóbb kitölti a hiányát.


Olvass nagyon jó regényeket, amit magukkal szippantanak, és nem tudod letenni

2023. okt. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából egyetértek. Nagyon sok módszer van arra, hogy szépen fokozatosan felejtsen az ember. De ha egy igazán fontos személyt veszítesz el és nem csak egy undorító vagy egy laza kapcsolat vége volt akkor az soha nem múlik el és egyetlen dolog fog segíteni. Az hogyha megtalálod azt a nőt/férfit akivel boldog(abb) leszel és elfelejted mellette régi kapcsolatot.


[Igen , van akinek elég egy nap meg egy sírás vagy egy uj hobbi stb... de szerintem 10 hónap után neked komolyabb sérülésed van.]


A legjobb amit tehetsz, hogy lekötöd magadat ( testmozgás, tanulás, hobby, naplo iras, szorakozás...) és közben ismerkedsz. Illetve ajánlott pszichológushoz is elmenni ilyen hosszú idő után. Vagy írhatsz nekem is, ha nincs olyan ismerősöd akivel kibeszélnéd .

2023. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 4 évig gondoltam az exemre! Naponta. Közben új szerelem, házasság gyerek. Nagyon lassan mult el, de már nem érzek semmit, újabb 4 év telt el.
2023. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán mert nem is akarsz.


Mert még mindig arról álmodozol, hogy a sors még újra összehozhat titeket...

2023. okt. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! A sors a büdös életben nem fog vele összehozni! Ezt saját tapasztalat alapján mondom!

Vagy mindketten tesztek azért hogy együtt legyetek és akkor együtt is lesztek, vagy nem tesztek semmit amiből egyenesen következik a semmi.

Rajtatok múlik, kettőtökön, és nem a sorson!

Egyébként tényleg az idő múlása segít. Csak van akinél tovább tart.

Nálam kb 1,5 év volt, mire realizáltam hogy a másik fél NEM szeret, mert ha szeretne már rég velem lenne! A többi csak illúzió, a másik fél "felruházása" olyan pozitív tulajdonságokkal amik nincsenek is neki.

2023. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom nézegeted a közös képeiteket, olvasgatod a régi üzeneteiteket, a fejedbe vetted, hogy ő hibátlan és tökéletes és nem lesz jobb nála...
2023. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Johnny8211 válasza:
6/6: èn is ezt teszem amit írtál,hasonló helyzetben vagyok mint a kèrdező.De nem hibátlan a másik fèl.sem.azerintem, pl nálunk ott van egy 8 hónapos gyönyörűszèp kislány ès szerintem a problèmak.megoldhatóak lettek volna... Hogy felejtse az ember? 41f
2023. okt. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!