Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert nem szall le rolam az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem szall le rolam az exem?

Figyelt kérdés
Mar nem voltunk egyutt, de meg tartottuk a kapcsolatot, es ugy nezett ki szamomra hogy valamikor ujra ossze fogunk jonni. Erre egy talalkozo alkalmaval bekozolte hogy lett baratnoje. En elmondtam neki hogy ez fajt stb stb, csodalkozott mert az mondta hogy azt hitte mar nincsenek fele erzeseim, mert neki mar nincsenek felem. Aztan igazbol megbeszeltuk es kulturaltan elbucsuztunk. Igaz meg meg akart csokolni utoljara, de mondtam hogy szerintem ez mar igy rohadtul nem fer bele... Azt hittem oke akkor mi mar az eletben nem beszelunk es ez igy normalis. Erre 3 het utan ramirt hogy mizu, nem irtam vissza es meg napokig irogatott.... Egy ido utan csak letiltottam... Aztan most megint eltelt par nap es latom hogy irt egy emailt hogy ha nem akarok vele mar beszelni akkor nyugodtan mondjam meg. De az erdekelne hogy neki erre miert van akkora igenye ha egyszer o vetett veget mindennek valamint parkapcsolatban van?
2023. okt. 4. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Talonban tartana?
2023. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Legyezi az egóját, hogy még érzel valamit, az meg egy hatalmas plusz lenne, ha a barátnője mellett még veled is szexelhetne.
2023. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De szerintem tuti nem csalna meg. :D
2023. okt. 4. 17:01
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha jó hiszemű akarok lenni akkor azt mondanám hogy bizinytalan a döntésében vagy kötik még hozzád érzelmek amiket ő sem akar beismerni.
2023. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy vannak még benne érzelmek, de labilis személyiség ezt jelzi, hogy lett egy barátnője is közben és mégis írogat. Szerintem jól csináltad, hogy letiltottad és ezután se engedj a kísértésnek, ha beszélni akarna veled ne írj neki.
2023. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Unatkozik.
2023. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Eloszor azt hittem h sajnal vagy mittomen de akkor nem lenne ennyire kitarto...
2023. okt. 4. 19:47
 8/12 A kérdező kommentje:
Fenn all az esely hogy csak meg akar maradni baratkent?
2023. okt. 4. 20:15
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Volt egy lány, vele volt legjobb a szex... én hagytam ott más okok miatt.

Még mindig hiányzik. 16 éve. Ráírtam, válaszolt barátilag, aztán gondolom levágta, hogy én akarok tőle valamit, aztán már nem válaszolt.

Lehet, hogy bizonyos szempontból nem tud rajtad túllépni, nem?

2023. okt. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

bizonytalan

b terv lettél


ez a kettő lehetséges opció van.


velem az ex csajom csinálja ezt ő dobott ki.

2023. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!