Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert nem szall le rolam az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem szall le rolam az exem?

Figyelt kérdés
Mar nem voltunk egyutt, de meg tartottuk a kapcsolatot, es ugy nezett ki szamomra hogy valamikor ujra ossze fogunk jonni. Erre egy talalkozo alkalmaval bekozolte hogy lett baratnoje. En elmondtam neki hogy ez fajt stb stb, csodalkozott mert az mondta hogy azt hitte mar nincsenek fele erzeseim, mert neki mar nincsenek felem. Aztan igazbol megbeszeltuk es kulturaltan elbucsuztunk. Igaz meg meg akart csokolni utoljara, de mondtam hogy szerintem ez mar igy rohadtul nem fer bele... Azt hittem oke akkor mi mar az eletben nem beszelunk es ez igy normalis. Erre 3 het utan ramirt hogy mizu, nem irtam vissza es meg napokig irogatott.... Egy ido utan csak letiltottam... Aztan most megint eltelt par nap es latom hogy irt egy emailt hogy ha nem akarok vele mar beszelni akkor nyugodtan mondjam meg. De az erdekelne hogy neki erre miert van akkora igenye ha egyszer o vetett veget mindennek valamint parkapcsolatban van?
2023. okt. 4. 16:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1 miért szakitottatok?

2 ki szakított?


3 igy csak tippelni tudunk .

Lehet vissza akar kapni csak nem akar 2 szék között padalá.

Amikor talalkoztatok mit mondott hogy vissza akar kapni?

2023. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mond meg neki ha neki nincsenek erzelmei feléd -hisz ezt mondta , akkor miért írosgat?

Csak kíváncsiságból

2023. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!