Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitsak ha nem bízok benne?21/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak ha nem bízok benne?21/F

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt..

Szomorú a dolog, mert vannak közös terveink egymással, szoktunk róla beszélni is..

Amikor együtt vagyunk akkor tényleg jól érezzük magunkat együtt

Viszont ha külön..

Egyszerűen agyalni kezdek

Szorongani

Úgy érzem hogy biztos hogy megcsal (nincsenek nyilvánvaló jelek) de valahogy ez a megérzésem..

Kinézem belőle, hiába hogy szeretem..

Van így értelme együtt lenni?

A szívem össze szakadna a szakításba szerintem, és neki is, de így sem jó..

Az a baj hogy tudom hogy elméletben én vagyok ezért a felelős, mármint mit ragodok ezen ha jó vele, kit érdekel hogy mit csinál stb

De valahogy gyakorlatban mégis ezen szorongok..

Megesett már velem a múltban hogy átvertek..

Az önbizalmam is rendben van

Szóval nem értem

Volt már valaki hasonló helyzetben?

21/F

A lány 20/F


2023. okt. 4. 20:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Valahogy azt érzem hogy nem tisztel, nem rajong értem annyira amennyire a szerelmes emberek
2023. okt. 4. 20:51
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Mennyire kell, hogy rajongjon érted? (nem kötekedek, csak kérdezem, hogy pontosabb infót kapjak)
2023. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem érzem azt nála hogy szerelmes.. inkább egy kis rafináltságot

Igazából sokszor azok alapján ítélek egy embert hogy miként viselkedik a szüleivel

Elég csúnyákat mondd róluk sokszor(pedig jó emberek)

A legjobb barátnőit is kibeszéli(jó nőböl van)

Szerintem ez velem sincs másképp

2023. okt. 4. 20:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a rafináltság és kibeszélés a tapasztalataim alapján jelenthet problémákat még később.

Szerintem figyelj oda a jelekre, de próbáld ne túl komolyan venni ezt a figyelgetést se, mert könnyen paranoiába csaphat át. Még ami fontos, őt ne terheld féltékenységgel és főleg ha alaptalan, mert iszonyatosan vágyölő tud lenni, ráadásul sokszor egyenesen önbeteljesítő, belekergeti mások karjaiba.

Szóval légy óvatos figyelj oda, de ne hagyd hogy ez megmérgezze a kapcsolatotokat.

2023. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igazából

Csináltam már egy csúnya dolgot még amikor 2 hónapja voltunk együtt

De nem bírtam tovább

Belenéztem a telefonjába

Ott írta egy srácnak hogy jó lenne ha találkoznának

Nem nagyon mesélt arról a gyerekről nekem, de talán valami haverja

A másik amire bukkantam, Snapchaten ahol nem mentődik le a beszélgetés

Hogy egy srácnak a közös messengeren beszélgetésünket elküldte ahol egy kicsit összevesztünk

A srác pedig írta neki hogy én egy gyökér vagyok szerinte stb stb

De a barátnőm valaszat nem láttam..

2023. okt. 4. 21:04
 6/11 A kérdező kommentje:
Erről nem tud
2023. okt. 4. 21:04
 7/11 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy eddig kétszer odaadtam a szívem valakinek, mindkettőször összetörték..

Brutálisan negatívan látom már a világot ilyen téren, mert egyszerűen az én generációm szerintem már nem képes valódi emberi kapcsolatokat ápolni a social média miatt..

Rengeteg a megcsalás, szerintem már szerelem sem létezik

Amikor nincs senkim stabil vagyok, kisimulok, amikor meg lesz valakim egy idegroncs leszek..

2023. okt. 4. 21:06
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

dehogy van rendben az önbizalmad.


menj el pszichológushoz és tedd rendbe magad...


ha nem érzed magad jól a barátnőddel és nem tudod megbeszélni vele, akkor szakíts. azért meg lehetne próbálni kommunikálni.

2023. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj hogy eddig kétszer odaadtam a szívem valakinek, mindkettőször összetörték.."

Ja az más, miért nem ezzel kezdted? Az a baj hogy a korábbi kapcsolatokból sokminden át tud menni a jelenkoriakba is, ha nincs rendesen feldolgozva. Mindenképpen dolgoznod kéne a bizalmon, meg rendesen feldolgozni ami a korábbi kapcsolatokban történt. Az 2 másik lány, nem pedig a mostani, és tényleg el tudja rontani az egészet ha elkezded belehúzni onnan a dolgokat. Mindenki csak veszít ezzel. Illetve fene tudja, talán az is jó lenne ha beavatnád a múltadba kicsit hogyha bizalmatlannak érez, az nem neki szól, sokkal inkább a múltadból maradt meg, és hogy dolgozol rajta. Tehát elejét venni a félreértéseknek és bajoknak. De akkor dolgozz is rajta tényleg, ezt nem lehet megpsórolni mert csak egyre nagyobb csomagot cipelsz, ha nem teszed meg. És beleront az összes kapcsolatodba idővel.

2023. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bizalom nélkül semmi értelme. Felesleges időpocsékolás úgy kapcsolatot építeni.

Az meg, hogy az előző hibás választásaid miatt azt bünteted, aki szeretne téged, hát hallod... keress fel gyorsan egy pszichológust!

2023. okt. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!