Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitsak ha nem bízok benne?21/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak ha nem bízok benne?21/F

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt..

Szomorú a dolog, mert vannak közös terveink egymással, szoktunk róla beszélni is..

Amikor együtt vagyunk akkor tényleg jól érezzük magunkat együtt

Viszont ha külön..

Egyszerűen agyalni kezdek

Szorongani

Úgy érzem hogy biztos hogy megcsal (nincsenek nyilvánvaló jelek) de valahogy ez a megérzésem..

Kinézem belőle, hiába hogy szeretem..

Van így értelme együtt lenni?

A szívem össze szakadna a szakításba szerintem, és neki is, de így sem jó..

Az a baj hogy tudom hogy elméletben én vagyok ezért a felelős, mármint mit ragodok ezen ha jó vele, kit érdekel hogy mit csinál stb

De valahogy gyakorlatban mégis ezen szorongok..

Megesett már velem a múltban hogy átvertek..

Az önbizalmam is rendben van

Szóval nem értem

Volt már valaki hasonló helyzetben?

21/F

A lány 20/F


2023. okt. 4. 20:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mert? Nem találkozhat csajod a sráchavrerjával? Nekem is vannak ám lány barátaim és időnként találkozom velük, jól néznénk ki, ha a párom emiatt balhézna velem, sosem csalnám meg!

Szerintem is fejben van a probléma, keress önbizalmat és hozd rendbe magad.

2023. okt. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!