Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza kaphatom?

Figyelt kérdés

Másfél éve jöttünk össze, első szerelem mindkettőnk rèszèről.Rólam annyit,hogy mentális betegsèggel küzdök.Dührohamok,zsarolások,èrzelmi bántalmazás uralkodott el rajtam.Egyébként èn vagykk a lány a kapcsolatban èn 20 ő 22.A barátom mindennèl jobban szeretett,mindentől óvott,mellettem állt,de viszint ezekez a problèmaimat rajta vezettem le hisz otthon az èdesaoamnak nem mertem szólni.El is költöztem,a barátommal laktam egy ideig,tovább fajultak ezek a viták ès ő ezeket tűrte.Ő egy vègtelenül jó ember ès èrzelmes.Ezeket a bajokat eltekintve imádtuk egymást,jövőt terveztünk együtt.Őt nekem a sors akkor adta mikor èdesanyám meghalt.

Mindenben mellettem volt.Viszont a vègèn vsak gyűlt neki a sok rossz míg egy veszekedès után azzal allítozz elem hohy szakít.Teljesen összetörtem ès tobbszor is könyögtem neki hogy járok kezelèsekre ès megváltozok(amit mar mi ketten el is terveztünk csak fèlbe maradt mert drága volt)de akkor is nem volz a válasz mert mar nem bízik bennem ès fèl hogy nem változom.Adni akartam neki időt de nem bírtam ki ès akkor is az volt a válasza hogy már nem bírja ès úgy èrzi vègig csak sajnált azèrt volt velem.De tudom hogy nem mert ismerem ès tudom hogy szeret mèg most is csak erősnek akarja mutatni magát ès ninvs ereje harcolni tovább.Bizonytalannak látom ès dühösne,határozottnak.Aztbakarom hogy egy esèlyt adjon nekem .Mi a vèlemènyetek.



2023. okt. 8. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szereted akkor hagyod elmenni. Nehéz de így lesz jobb nektek. Tanulj belőle és fejlödj.
2023. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már egyszer megkérdezted itt és akkoris azt mondtuk, hogy

1. A szakítás a te hibád és jogosan szakított veled

2. Először szedd rendbe a mentális gondjaidat

3. Próbálj másokkal ismerkedni, mert ez a hajó már elúszott.

2023. okt. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!