Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Igaz szerelem utáni szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz szerelem utáni szakítás örökké az emberben marad?

Figyelt kérdés

Amikor szakított veletek életetek szerelme, mennyi idő volt még kihevertétek? Kitudtátok egyáltalán?

Nekem volt egybarátnőm, akit mindennél jobban szerettem, de már 4 éve, higy szakítottunk, de még a mai napig is minden nap nézem a profilját és minden nap gondolok rá, pedig voltak azóta barátnőim és most is kapcsolatban vagyok. Ti hogy éltétek ezeket meg?

A válaszokat előre is köszönöm.


2023. okt. 14. 16:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet igaz szerelem, ha véget ért kérdező. Inkább egyoldalú szerelemről van szó.
2023. okt. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem ő volt az igazi mert ha az lett volna sosem mentek szét. Számomra az az igazi akivel ha van is probléma küzdünk és együtt maradunk, de leginkább ne legyenek ilyen problémák ahol felmerül a szakítás.


Te azért vagy még mindig oda érte, mert a fejedben élteted tovább a jó tulajdonságait, egy hamis képet, gondolom régi üzeneteket is olvasol, nézed a közös képeket. Szándékosan nem akarod elfelejteni. Csak akkor megy, ha nem nézel vissza semmit és a rossz dolgokra gondolsz, hogy aztán szépen lassan semleges legyen neked. De te ezt nem akarod. Hát remélem tudod hogy addig nem lesz új normális kapcsolatod amíg ezt le nem zárod. Fél év no contact alatt túl lehetett volna már lépni.

2023. okt. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Le vagyok tiltva mindenhol es a beszelgeteseket is kitoroltem. Kepek vannak meg, de azok emlekek, nem torlok ki egy kepet sem soha, nem is nezem oket. Szamomra o volt az igazi, csak neki nem en voltam. Sokat gondolkodtam ezen, osszeillettunk, csak par evvel kesobb kellett volna osszejonni. Tudom kar ragodni mar ilyeneken, de jo ezt igy leirni, meg ha anonim emberek is olvassak csak.
2023. okt. 14. 17:41
 14/15 anonim ***** válasza:

ismerős, ez van, én is igy vagyok vele, jó kiirni ezeket, sorstárs,

nem mindegy az, hogy meddig rágjuk ez az egészet tudod, én már a tükörbe sem merek belenézni milyen lettem az ilyen sirok utánad tipus után, szörnyen lefogytam, szóval nem mindegy, hogy meddig megy ez a kesergés.

Én is irhatnám, hogy de hát nekem ő volt a nagy ő, de ő meg ezt nem vette észre ...mindegy

2023. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan, hogy "igaz szerelem", nőj fel végre.
2023. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!