Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Igaz szerelem utáni szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz szerelem utáni szakítás örökké az emberben marad?

Figyelt kérdés

Amikor szakított veletek életetek szerelme, mennyi idő volt még kihevertétek? Kitudtátok egyáltalán?

Nekem volt egybarátnőm, akit mindennél jobban szerettem, de már 4 éve, higy szakítottunk, de még a mai napig is minden nap nézem a profilját és minden nap gondolok rá, pedig voltak azóta barátnőim és most is kapcsolatban vagyok. Ti hogy éltétek ezeket meg?

A válaszokat előre is köszönöm.


2023. okt. 14. 16:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
4 év után nagyon nem normális. Keress fel szakembert (nem rosszból írom)
2023. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Majd jön a következő aki reset-eli.

Nekem màr 4 ilyrn volt

2023. okt. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én tényleg úgy éreztem, hogy ő az igazi. Nyílván nem szeretem már, csak sokat gondolok rá. Az első perctől kezdve belé estem, pedig még a nevét sem tudtam.

Ezért nem fogok felkeresni szakembert, mert semmi bajom.

2023. okt. 14. 16:37
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem normális, nem ajánlom, hogy napi szinten fentartsd ezt a képet róla.

Ideje lenne lezárni, miért, mert minél tovább élteted magadban annál rosszabb.

Forditsuk meg, akivel együtt vagy, neki van ilyen "plátoi" te ki lennél mellette töltelék?

mert kb igy érezheti magát most ő, vagy legalábbis ilyen a jelenlegi közöttek lévő intim tér

2023. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Attól még őt nagyon szeretem, de az a lány nagyon különleges volt nekem.
2023. okt. 14. 16:42
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

te is neki, vagy csak egyoldalú, barátként miért nem maradt meg, ha más nem müködött?

lehet te nem is voltál különleges neki, csak te idealizáltad fel őt

2023. okt. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én is különleges voltam neki egy ideig, aztán többször vitáztunk, kiszeretett és szakítottunk. Nem akarom részletezni, könyvet tudnék írni róla.
2023. okt. 14. 16:46
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól függ, hogy az elválás rossz körülmények között zajlott e mindkét félnek, vagy egyiknek sem.


Ha az első, akkor biztos megmarad sokáig, ha viszont a második, akkor pont az ellenkezője áll fenn.

2023. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ő tudta, higy milyen fontos volt nekem. És a legnagyobb rejtély, higy nem tudom miért jött be annyira. Arca szép, de nem olyan durván, hogy az utcán mindenki megbámulja, alakja átlagos, nem volt nagy melle, firmás vagy nagy feneke sem. Nem volt valami okos sem, de aranyosnak nagyon aranyos volt. Nekem eszméletlen vonzó a mai napig.
2023. okt. 14. 16:55
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod? Konkrétan nem tudsz túllépni egy múltban történt dolgon
2023. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!