Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom elengedni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni az exemet? Miért szeretem még mindig?

Figyelt kérdés

Fél éve ,hogy vége van köztünk a kapcsolatnak.Már nem is beszélünk 4 hónapja egymással és mindkettőnknek van már másik párkapcsolata.Viszont én minden este vele álmodom és eszembe jutnak napközben az emlékek és elkezdek sírni,a beszélgetéseket se vagyok képes törölni és nagyon sokszor depressziós leszek,mert elkezd nekem hiányozni. Azt érzem képtelen vagyok túltenni magamat.


Miért nem tudok túllépni rajta?

Miért érzem,hogy szeretem még?



2023. okt. 19. 07:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha meg a palid hagyna ott akkor meg hirtelen belé lennél szerelmes. Hát vannak ilyen hülyék.
2023. okt. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy hiányozna.
2023. okt. 19. 08:11
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt a szakítás oka? Ki szakított kivel? Meddig voltatok együtt?

Ezek fontos kérdések.

2023. okt. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szakíts vele, mert ez így nem fair. Kihasználod őt érzelmileg. Nagyon gáz.
2023. okt. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#3: o szakitott velem,mert mar nem szeretett melyen..

par honapot voltunk egyutt.

2023. okt. 19. 08:19
 6/16 A kérdező kommentje:
4: baratom tisztaban van az erzeseimmel es azt mondta hogy a szivem egy resze mindig is az exeme lesz.
2023. okt. 19. 08:20
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Tisztában van vele vagy sem, akkor is kihasználod, mert nem akarsz egyedül lenni. Ő pedig titkon reménykedik, hogy majd elfelejted az exed és teljes mértékben az övé leszel, érzelmileg is. Baromira nem korrekt, amit csinálsz.
2023. okt. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? :)

Gondolom még nagyon fiatalok, nem szabad ennyire benne ragadni, főleg nem egy pár hónapos dologban..

Inkább lehet az a baj, hogy jelenleg nem a megfelelö emberrel vagy. Vagy túl korán nyitottál más felé.

2023. okt. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8: sajnos azota sulyos depresszioban szenvedek miota itthagyott..ezt 2 szakember is megallapitotta.

Mindenfele terapiara jarok,de azt erzem,hogy barcsak visszajonne:)

Egyebkent en 24 vagyok,a srac 23.

2023. okt. 19. 08:39
 10/16 anonim ***** válasza:

Megértelek. De ha jársz orvoshoz, a depresszió kezelése legyen az elsődleges.

A fiúval meg szüntess meg minden nemű kontaktot.

Ne nézegesd közösségi oldalakon stb, tehát próbáld teljesen elfelejteni őt, mintha nem is létezne. A te esetedben szerintem csak ez fog érvényesülni..

Illetve a jelenlegi kapcsolatod se biztos hogy az igazi, mert mint látjuk nem váltott ki belőled semmit, még mindig az exed után vágyakozol mellette. És ez neked sem jó, meg a másik sráccal sem korrekt..

2023. okt. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!