Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Még csak 1 év telt el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még csak 1 év telt el az összeköltözésünk óta, de már most utáljuk egymást sokszor, és nem is halad a kapcsolat semmilyen irányba.leültünk minden veszekedés után beszélni,de olyan mint a 12-es csapdája,ugyan oda kanyarodunk.Vessek véget a sztorinak?

Figyelt kérdés
Kiderült,hogy olyan sok mindenben különbözünk,hogy csak nézünk mind a ketten. Pár példa erre: Ő éjjel 2-ig fent van,és filmet néz,én aludnék,de áthallatszik,és villanyoz is mellette, engem zavarnak a fények. Másnap fáradt,alig akar csinálni valamit,én hazajövök ugyan úgy tennem kell a dolgaimat.Sokszor ígérget,semmi sem teljesül, ellenben ha én mondok valamit,meg is csinálom. Rengetegszer gyerekesen viselkedik, kibujkál a felelősség alól,én viszont beleállok.Nincs jövőképe,hogy mit hogyan csinálna,nem is tervezgeti,hogyan alakítsuk az otthonunkat (munkálatok,felújítás). Ő szeret mászkálni, simán itt hagy, 4-5 napra is,ha koncertre akar menni. Nekem addig ki van adva a feladat,hogy mit csináljak meg,mire megjön. Szereti a pénzt gyerekws hülyeségekre, szükségtelen dolgokra elkölteni,de a házra nem töpöget, ellenben én igen.Simán elél koszban,vagy megvárja amíg más elvégzi helyette, én viszont megcsinálom (mivel muszáj,és nem azért mert annyira szeretek takarítani).Más a világnézete, mások a céljai, elven az álló vízben, viszont rám ez nem igaz. Kitalál dolgokat,hogy miért nem volt ideje ezt meg azt megcsinálni, jómagam nem élek kifogásokkal. Sokszor leültünk már, rábólintottunk mind a ketten,hogy változtatni kell a dolgokon,ez működik pár napig,aztán újra kezdődik a veszekedés előröl. Ezek miatt a különbözőségek miatt úgy érzem semmiképp sem működhet. Valakinek bármilyen tanácsa,mit lehetne még tenni a kapcsolat "megjavításának" érdekében?
2023. okt. 20. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
E kapcsolatot nem lehet megmenteni, mert inkább a takarítónő vagy, mint a társa. Jobb lenne szakítani.
2023. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

van egy lakótársad aki néha meg dug és kész ez nem kapcsolat.


nem egymást keresítek ez nagyon látszik.


lehet hogy tényleg szakítani kéne.

2023. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon hasonló cipőben vagyok. Mi 4 éve vagyunk együtt és 2 éve élünk együtt. Ő nem játékokra költi a pénzt hanem alkoholra. Tudom el kellene hagyni mégsem megy... ha van kedved beszélgetni írj.
2023. okt. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező és a #3-as válaszoló is nagyon gondolkodjon el azon, hogy rövid az élet és minél több napot tölt egy el ilyen ember mellett, annál többet vett el a saját életéből. Ezek az emberek változni nem fognak, csak az energiát veszik ki belőletek, tehát maga a kapcsolat csakis negatív irányba fog mozdulni és minél tovább húzzátok, annál negatívabb lesz és úgy húz lefelé titeket, mint egy örvény. Nem ti fogjátok megváltoztatni őket, hanem ők fognak tönkretenni titeket! 12 évig csináltam, tudom, miről beszélek!
2023. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
22-es csapdája, de mind1...
2023. okt. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme...
2023. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor leültünk már, rábólintottunk mind a ketten,hogy változtatni kell a dolgokon,ez működik pár napig,aztán újra kezdődik a veszekedés előröl."


Persze, mert tudja, hogy ezt akarod hallani, ezért egyetértően bólogat, de esze ágában sincs semmin változtatni.

Ha eddig nem változott semmi, akkor most miért változna?

Ha valakinek jelzed, hogy 'figyu ez engem zavar, ezeken változtassunk..', ha tényleg érdekli a kapcsolatotok meg az, hogy te jól érezd magad, akkor változtat. Ha nem, akkor meg ígérget, aztán ideig óráig betartja, amit mondott, de úgysem lesz tartós változás.

Mindig azt kell nézni, hogy a másik mit tesz. Ne a szavakra figyelj, mindig a tettekre.

2023. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ma már tíz kapcsolatból hét - nyolc ilyen szinten döcög..

De mivel az emberek zöme nem tud, nem akar meglenni magában és a szex nélkul pedig nem bírja ki, hát szépen maradnak benne,vagy ha szakítanak is,akkor is visszamásznak a kakis vödörbe.

Kár panaszkodni,kár tanácsot adni,teljesen felesleges mind a kettő !


Egyébként pedig tényleg azt kell nézni,mit tesz a másik !

Szép szavak,nagy szavak, fogadkozások nem érnek semmit,pillanatnyi hangulatjavítónak jók,másra nem.

Szeretetet egyébként sem mondani,hanem éreztetni kell !

2023. okt. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!