Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes együtt maradnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes együtt maradnom a párommal vagy szakítanunk kellene?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk egy pár, eddig minden rendben volt. Természetesen voltak kisebb-nagyobb veszekedések de én úgy érzem hogy mindig megoldottuk!

Viszont egy ideje elkezdtem már férfiakon gondolkozni. Egyre többet játszom el gondolattal hogy milyen lenne más férfiakkal.

Nem mondom hogy nem szeretem a párom, mert nem lenne igaz!

Szeretjük egymást, szerintem minden oké köztünk, de valahol egyre jobban érdekelnek más emberek.

Nem lenne szívem szakítani, mert nem szeretném összetörni, és valószínűleg nekem is fájdalmas lenne. De úgy érzem ha most együtt maradok vele akkor le maradok valamiről.

23/L



2023. okt. 20. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb baj a kapcsolatokkal, hogy csak okék vagytok. Szerintem legyél bátor és tegyél azért hogy olyan életet élj, társat találj, aki mellett azt érzed, hogy teljesen az övé vagy, és minden szempontból azt kapod amit vágsz. Nem tudom hogy létezik e számodra ilyen társ, és arra is figyel hogy te se egy unalmas fapina legyél. Szóval zsák keresi foltját. (: Sok sikert. És a jelenlegiddel ne nagyon készítsétek ki egymást. 30/F
2023. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szereted, mint embert, ragaszkodsz, de ennyi. Hiányzik a flört, tűz, másokkal való szex. Fiatal vagy és mivel nem vagy szerelmes normális. Inkább szakíts mint megcsalás történjen (akár az ő oldaláról).
2023. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha két év után máris fel tudsz figyelni másokra, akkor ez a kapcsolat nem az igazi.

Ne avval foglalkozz, hogy őt nem akarod összetörni, hanem magaddal. Jól érzed, rossz kapcsolat miatt (mert ez igazából az) lemaradsz a lehetőségekről, hogy jó kapcsolatot alakíts ki, vagy élj. Ne áldozd fel az időd, mert visszaszerezni nem lehet.

2023. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szánalomból vagy vele? Vagy nem mersz váltani?

Kockázattal jár. Lehet találsz jobbat. De azt elárulom hogy a pasik 70% a nem kapcsolatra való. Meg kell majd csókolnod 100 békát mire találsz efy királyfit.

2023. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem maradjatok együtt. Csak kicsit még csiszolódjatok össze egymással, és fűzzétek szorosabbra egymással a viszonyt.
2023. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Egyik pasi olyan mint a masik, mind meg fogod unni hamar.
2023. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
6: Dehogy vagyunk ugyan olyanok. Honnan veszed ezt a badarságot?
2023. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

7

Eddig max fél év után minden pasim unalmas lett az ágyban is és az életben is.

2023. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8: Te vagy a közös az exeidben, és melletted váltak unottá, unalmassá. Szóval miért is az összes pasi a probléma?
2023. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nézd, ha így érzel inkább szakíts még ha meg is inogsz a gondolattól. Nem tehetsz róla hogy kivancsi vagy masokra, de ha idovel csaladotok lesz és akkor lépsz ki emiatt, akkor igen. Mert tudtad ezt most és ne akkor mozdulj mikor már nem csak rólatok van szó. Ne ess ebbe a hibába, mert nagyon sokan járnak így. (Itt nem azokra gondolok akik komoly problémák miatt kénytelenek kulon folytatni)

Arra viszont figyelj oda hogy ne bújj ágyba bárkivel ;)

2023. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!